Zavrieť

Porady

podotazka k inej teme: Moze kupec vratit auto?

dobry vecer,
podotazka k teme http://www.porada.sk/t288093-moze-ku...tit-auto.html#
dnes mi volala, jeho pravnicka, ze ak sa do zajtra nedohodneme o odstuppeni od zmluvy, tak to da na sud, argumentuje tym, ze kedze sme do kolonky ci ma auto vady nenapisali nic, tak je zmluva lahko napadnutelna a my na sude prehrame.
Je to mozné? za odpovede vam dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 04.09.16 at 14:28
arizona a ako vies, ci to bola naozaj pravnicka a nie nejaka nastrcena znama? Myslim, ze pravnicka by sa neobtazovala telefonovanim,ale zacala by konat...s vidinou penaznej odmeny...podla mna to je len finta. Clovek, co kupuje auto za 1800 € urcite nema penazi na rozhadzovanie a na drahych pravnikov :-)
misoft Češi na to majú svoje: Co jest psáno, to jest dáno! Ak by "otravovala" - pošli ju do hája, pretože papier je papier.
A v kolonke o tých vadách -.stačí malá pomlčka a je to napísané....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Ak by to bola pravnicka a bolo by to realne - tak by sa okamzite chopila prilezitosti a vypracovala by do 1 hodiny pisomnu vyzvu -za ktoru by samozrejme inkasovala od zadavatela peniazky - pretoze iba takato vyzva - pisomna a dorucena do vlastnych ruk je releventna aj pred sudom.

    Je to iba skusanie - s kludnym svedomim jej odkaz ze nemas vedomost o ziadnom dovode na to aby si vratil peniaze za vozidlo a nic vracat nebudes a pokial ma dojem ze pred sudom kupec dokaze uniest dokazne bremeno nech poda zalobu na sud.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    takých "právničok" nakreslím do rána 10. Na mňa takú fintu tiež skúšali jedni vychcanci. Pár správne položených otázok, okamžite preverených odpovedí na príslušných zodpovedajúcich stránkach a bolo po právničke
    arizona 03.09.16 19:48 odstránil(a) z Porady

    podotazka k inej teme: Moze kupec vratit auto?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.