Zavrieť

Porady

zlé načítavanie kurzov online

Nemáte náhodou skúsenosť s tým, že v poslednej aktualizácii 9004 vám načítava zlé kurzy v 1-5 mesiaci 2008?
Zaujímavé je, že keď som to dávala online načítavať, tak to trvalo asi 10 minut, ale potom už som nevydržala, tak som dala dokončiť, hoci to ukončené nebolo a asi tým pádom sa mi načítali kurzy, ktoré boli aktuálne cez víkendy a sviatky, čo už teda vôbec nechápem a kurzy počas pracovných dní sa mi vôbec nenačítali.
Nemáte náhodou takú skúsenosť? a ako ste ju riešili?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

    martina 11
    už som to vyriešila, mala som prvých 5 mesiacov stiahnuté kurzové lístky v PC - tak neviem, či to malo nejaký vplyv na to, že práve tie mi zle natiahlo alebo čo, ale v každom prípade ostatné mesiace su ok.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Mne pre zmenu neťahá kurzy vôbec. V jedne firme mám len do 19.12 načítané, v druhej do 18.12. Tak neviem, čo sa deje.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    No možno je to preto, že kurzy NBS neexistujú, sú len kurzy ECB. Archív NBS má inú adresu.
    Treba skontrolovať, či je dobre zadaná : http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...kurzovy-listok

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    ekopo Pozri príspevok
    No možno je to preto, že kurzy NBS neexistujú, sú len kurzy ECB. Archív NBS má inú adresu.
    Treba skontrolovať, či je dobre zadaná : http://www.nbs.sk/sk/statisticke-uda...kurzovy-listok
    A kde sa v Pohode nastavuje tá adresa?

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Ja v decembri mám kurzy v poriadku - do 29.12.2008. A nerobila som nič. Ale od 1.1.2009 kurzy zrejme stiahne až po uzatvorení roka 2008 a tak ďaleko ešte nie som :-))

    Kája. je offline (nepripojený) Kája.

    Kája.
    Ja som sťahovala kurzy raz mesačne a za december sa mi ich nepodarilo stiahnuť vôbec a nahadzovala som ich ručne.

    robin1 je offline (nepripojený) robin1

    robin1
    Dada Pozri príspevok
    Mne pre zmenu neťahá kurzy vôbec. V jedne firme mám len do 19.12 načítané, v druhej do 18.12. Tak neviem, čo sa deje.
    Tiež ma zaujíma, ako si stiahnem kurzy od 18/12 - 31/12.2008. Poradí niekto?

    robin1 je offline (nepripojený) robin1

    robin1
    Dovolím si sem pripojiť postup na stiahnutie chýbajúcich kurzových lístkov z roku 2008: na nete nájsť stránku NBS, Štatistika /v hornej lište/,Kurzový lístok /vľavo/, Archív kurzových lístkov, kliknúť na potrebný mesiac vo formáte .SDF a uložiť./napr.na plochu/
    V POHODE - Nastavenie-Zoznamy-Kurzový lístok-Záznam-Načítať kurzy-odkliknúť tú druhú možnosť-vybrať ten zozipovaný súbor. Má názov KL_ZIP_KL0812 /tento je decembrový/
    Skúsim ho pripojiť v prílohe.

    zlé načítavanie kurzov online

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.