Zavrieť

Porady

Ako riešia dodávateľov majitelia barov pohostinstiev restaurácií

Dobrý deň chcel by som sa spýtať ako riešia dodávateľov majitelia barov reštaurácií, pohostinstiev mám mamysli kompletne zásobovanie Alkohol ,nealko,pivo víno, pochutiný typu horalky,chipsy a podobne.
Viem že týmto komplexným zasobovaním sa zaobera Heineken slovensko. Konkuruje im niekto alebo je to už monopol ? alebo majitelia vsádzajú na nakupovanie jednotlivých tovarov od rôzných výrobcou ? a alkohol berú z velkoskladov a pod. ??
A ešte jedna otázka ak by tu bol niekto kto berie alkohol od heinekenu aké ma ceny pre príklad 0,7l Borovička (koniferum) old herold :............? vodka nicolaus......? Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
buchač Konkuruje im niekto alebo je to už monopol ? alebo majitelia vsádzajú na nakupovanie jednotlivých tovarov od rôzných výrobcou ? a alkohol berú z velkoskladov a pod. ??
======================================
Nože odpovedz...

...a Ty si čo myslíš ??? Skús dať ten svoj názor na svoje otázky.
Peterr55 Ja potrebujem odpovede na moje otazky neprosim o nazory
buchač Peterr55 (Dnes 17:42) Ja potrebujem odpovede na moje otazky neprosim o nazory
===================================
Ako chceš...

Ale vraví sa..." komu niet rady,tomu niet pomoci "...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Majitelia barov, reštaurácii, hotelov riešia dodávky cez segment ho-re-ca, určený pre profesionálov, preštuduj si napr.: http://www.zpn.sk/site/akcie.html
    https://www.google.sk/search?q=ho-re...C4%BE+ho-re-ca
    Peterr55 Diky za odpoved aj za ten link ja som myslel tu otázku tak že či sú ešte nieaký dodávatelia ktorí sa venújú takémuto komplexnému zásoboviu ako trebarz ten link čo si poslal lebo našiel som iba heineken takže preto som sa pýtal. Asi som len zle hladal

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Veď si vyžiadaj cenove ponuky a podľa nich sa rozhodni od koho budeš brať. Nečakaj, že tebe ako možnej konkurencii tu niekto bude vypisovať konkrétne čísla, ktoré si vyrokoval s dodávateľom.

    Ako riešia dodávateľov majitelia barov pohostinstiev restaurácií

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.