Zavrieť

Porady

Akú značku mám použiť na parkovanie pred firmou ?

Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom parkovania pred mojou firmou, mám tam iba 2 miesta a tak chcem zabrániť tomu aby mi tam niekto stál celý deň kedže je to jedno z mála parkovaní zdarma v centre. Upozornenie "parkovanie len počas doby nákupu" sa mi nezdá dostatočné, čo by ste navrhovali ?
Naposledy upravil mimik22 : 20.07.13 at 13:40
4 komentárov     zbaliť
lujza.j "parkovanie len počas doby nákupu" kde u teba?
mimik22 jasné že u mňa
lujza.j rezerve pre zákazníkov "u teba"
mimik22 ale aby tam nestáli celý deň, zase môj zákazník je už len ten čo mi raz nakúpil...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Ak je to tvoj súkromný pozemok tak si tam daj napríklad maximálnu dobu parkovania 1 hodinu, lebo "parkovanie počas doby nákupu" je dosť všeobecný pojem....môžem nakupovať aj v Prahe a zaparkujem na tvojom parkovisku pred odletom na nákupy do Prahy :-).
    Ak to ale nie je tvoj pozemok a je to napr. na štátnej alebo mestskej komunikácii, tak si svojvoľne nemôžeš dať žiadnu značku. Musíš mať potrebné vyjadrenia, stanoviská a určenie DZ (ODI, správca komunikácie, Obvodný alebo Krajský úrad).
    mimik22 Jasné ďakujem, ja by som tam samozrejme dala že len počas nákupu u mňa ale zase časovým limitovaním čo docielim ? Jedine to že si dám odtiahnuť zákazníka a ten mi už nikdy nepríde...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak su parkovacie miesta tvoje ...teda na tvojom pozemku, tak mozes dat tabulku sukromny pozomok, parkovanie pre zakaznikov firmy XY pocas nakupu povolene.

    http://shop.regina.sk/Kancel%C3%A1rs..._p-247494.html

    http://auto.sme.sk/c/5153339/co-robi...arkoviska.html
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mimik22 ja som už hovorila že odťahovať by som ich moc nechcela ak nemusím ale vyzerá to tak že nemám na výber
    erik555 a ako si myslela, ze to budes riesit, ked ti parkuju aj cely den? peknym slovom? U niektorych mozno...
    lujza.j všetko o ludoch....to je ako ked niekto vrazí decko na celý deň do detského kútika...
    ivka70 Odtahovat nemusis, niekedy staci, ze ta tabulka o moznosti odtiahnutia tam bude ....
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ty nemôžeš žiadnu drbnúť ....

    Ty môžeš len zodpovedné orgány požiadať o osadenie príslušnej značky a ktorá musí zodpovedať vyhláške o doprave ...

    Lenže môžeš sa aj na hlavu postaviť , vždy sa nájde nejaký tupec , ktorý má značky niekde v paži ...
    Vidno každý deň pred nákupkami , kde takýto parkujú na vyhradených miestach pre invalidov...
    mimik22 Presne toto, preto hľadám nejaké nápady. Viac hláv, viac kapusty
    marjankaj No radšej by si mala uviesť, či sa jedná o tvoj pozemok, alebo pozemok obce.

    Akú značku mám použiť na parkovanie pred firmou ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.