Zavrieť

Porady

stolárstvo - navyšovanie ceny

Chcem Vás pekne poprosiť o radu ako postupovať. Objednala som si služby stolára, kuchynskú linku na mieru a dve vstavané skrine. Montáž prebehla 15.12.2014 s nutnou dorábkou v novom roku kôli vianočným sviatkom, všetko som akceptovala. Firma Brawood z Martina síce dorábky prišla dorobiť 19.1.2015, no majiteľ smskou žiada ďaľšie peniaze za dorábky v sume 330 e. No ja som celú službu zaplatila ihneď po montáži, i keď všetko nebolo dorobené v sume 4 100e. K dnešnému dnu nemám žiadne vyúčtovanie položiek za skrine ani kuchynu a ďalšie peniaze nie som ochotná platiť. Ako mám prosím postupovať, aby som neporušila žiadny zákon? Mám len pokladničné bloky o zaplatení celej sumy. A ešte s prácou nie som spokojná, objednala som si barový pult, ktorý mal byť dominantou obývacej izby a p. stolár urezal z kuchynskej dosky kus, ktorý vyzerá hrozne a s barovým pultom nemá nič spoločné a materiál v skriniach je najlacnejší a som presvedčená že nekoreluje s cenou. Koho zavolať na posúdenie? Ďakujem. mischelll
Naposledy upravil mischelll : 25.01.15 at 12:44
arizona Mas nejaky protokol,ci objednavku,kde je vypisane,co vsetko si si objednavala a za aku sumu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    V príspevkoch vykám, v komentároch tykám... Snáď je to rozumný kompromis. ...viac právnik-probono
    Dobrý deň, ak Vám nebol dodaný tovar alebo služba v rozsahu, v akom ste si ju objednali, je potrebné u dodávateľa si uplatniť reklamáciu a trvať na odstránení nedostatkov. Nie je mi známy obsah objednávkové listu alebo zmluvy, ktorú Ste so spoločnosťou Brawood, s.r.o. uzatvárali a akú celkovú odmenu za prácu Ste si vzájomne dohodli. Vo všeobecnosti však platí, že ak sa mala kúpna cena navýšiť, bol povinný predávajúci Vás o tejto skutočnosti upovedomiť a Vy ste mohli v prípade nesúhlasu od zmluvy odstúpiť .
    právnik-probono 23.01.15 01:37 priradil do Porady
    právnik-probono 23.01.15 01:37 odstránil(a) z Porady

    stolárstvo - navyšovanie ceny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.