Zavrieť

Porady

Samsung U600

Prosím. Kúpil som si Samsung U600. Pri telefónovaní, ten s kým telefónujem, počuje svoj hlas ako echo. Kde sa nastavuje zrušenie tohto echa. Repro nie je zapnuté. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    malalulu Pozri príspevok
    Ja mám ten istý telefón a nerobí mi to.
    malalulu a kornelia2 viete mi napísať nastavenie pri telefónovaní alebo všeobecné?

    malalulu je offline (nepripojený) malalulu

    malalulu
    Neviem, čo máš na mysli, konkrétne napíš čo potrebuješ a ja sa pozriem do telefónu a odpíšem

    Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

    Lilu1
    Fííííííha aj ja mám taký telefón ale echo mi nerobí. Vám koľko vydrží batéria? No mne 2 najviac 3 dni a to netelefonujem od nevidím do nevidím.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    malalulu Pozri príspevok
    Neviem, čo máš na mysli, konkrétne napíš čo potrebuješ a ja sa pozriem do telefónu a odpíšem
    Ďakujem. Neviem či sa to už vyriešilo. Už je to, zatiaľ, v poriadku. Neviem či to bolo iba v sile hlasu telefónu.

    malalulu je offline (nepripojený) malalulu

    malalulu
    Lilu1 Pozri príspevok
    Fííííííha aj ja mám taký telefón ale echo mi nerobí. Vám koľko vydrží batéria? No mne 2 najviac 3 dni a to netelefonujem od nevidím do nevidím.
    Presne takú istú skúsenosť mám, baterka vyddrží dosť málo, oproti iným telefónom.

    Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

    Lilu1
    Práve včera som sa dozvedela, že pri novom telefóne treba nabíjať 2x po 16 hod. samozrejme nechať úplne vybiť. No mne nikdy nič také v orange-i nepovedali a to som už 10 rokov ich zákazníkom.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    - Batériu prvýkrát nabíjajte 6-8 hodín, po nabití ju používaním v mobilnom telefóne nechajte úplne vybiť. Druhýkrát zopakujte to isté.
    - Batériu nabíjajte originálnou nabíjačkou na to určenou. Neoriginálna nabíjačka môže znehodnotiť batériu!!
    - Vždy nabíjajte batériu až do úplného nabitia (podľa signalizácie na display mobilného telefónu).
    - Úplné vybitie batérie neškodí starším typom batérii (Ni-Mh), ale novšie typy batérii(Li-ion, Li-Pol) sú na vybíjanie veľmi citlivé a nedoporučuje sa nechať klesnúť ich kapacitu pod 30%. Potom totiž u nich dochádza k nenávratným chemickým zmenám, ktoré znižujú ich životnosť.
    - Najvyššiu životnosť batérií Ni-MH a Li-ION dosiahnete pri splnení podmienky vybíjania iba o 50% kapacity a z následným nabitím!!!
    - Batérii škodí trvalé nabíjanie (napr. v autonabíjačke)

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    malalulu Pozri príspevok
    Presne takú istú skúsenosť mám, baterka vyddrží dosť málo, oproti iným telefónom.
    Pri kúpe telefónu je dobré si všimnúť okrem vzhľadu a ceny telefónu i

    základné parametre, napr. aká je batéria :"tvoja"- Li-Ion, 690 mAh,

    výdrž: do 3 h hovoru / 250 h pohotovosti,


    v porovnaní s SE C902 -tam je batéria: BST-38, Li-Pol, 930 mAh,

    výdrž: do 9 h hovoru / 380 h pohotovosti

    Dcéra má taký istý telefón a práve dnes som ju na to echo upozorňovala. Poraďte niekto, čo s tým? Ako to zrušiť?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Používa o2? Viem, že v ich sieti sa sťažovali na ozvenu...vyskúšaj ešte znížiť hlasitosť hovoru (nie zvonenia).

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Ak sa zelene tlačítko pri príjme hovoru aj náhodou podrží dlhšie,skoro každý mobil prepne na "hlasné repro".Teda aj Nokie...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Dlhším podržaním zeleného tlačítka sa nič nedeje, maximálne prijme hovor.
    Teraz som si to overila na štyroch rôznych telefónoch a ani jeden sa neprepne na hlasitý odposluch, ako píšeš . Možno tvoj to dokáže.....

    V pravom rohu sa u SE,Motoroly ukáže text:zapnúť reproduktor, Nokia mi ukázala možnosť "Voľby".

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    alla66 Pozri príspevok
    Dlhším podržaním zeleného tlačítka sa nič nedeje, maximálne prijme hovor.
    Teraz som si to overila na štyroch rôznych telefónoch a ani jeden sa neprepne na hlasitý odposluch, ako píšeš . Možno tvoj to dokáže.....

    V pravom rohu sa u SE,Motoroly ukáže text:zapnúť reproduktor, Nokia mi ukázala možnosť "Voľby".
    Ale dokáže.Ale je pravda,že môj arzenál z mobilov je pomerne starý
    2,dlhšie tlačenie príjmu-mal som dolpniť náhodou 2x stačené tlačítko pre príjem hovoru.Teraz skúšam na N5101 aj na Sagem M5y a oba prepli bez výzvy na repro.Tieto nové samozrejme nepoznám.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Označenie N5101 a Sagem M5y som nenašla ani v katalógu mobilov. Nepomýlil si sa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.