Zavrieť

Porady

Zriadenie obchodíka Pomóóóc

Pekný deň Vám želám poradáci, prosím Vás nevie mi niekto poradiť čo všetko, aké potvrdenia potrebujem , a kam mám všade zájsť, ked chceme otvoriť malý obchodík s predajom tovaru, a ten bude vlastne spadať pod už založenú a dlhoročne fungujúcu s.r.očku.Prosím poradte. Ďakujem veľmi pekne a čakám na skorú odpoveď.
Naposledy upravil Dav : 02.11.09 at 12:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    vladajakub Pozri príspevok
    Pekný deň Vám želám poradáci, prosím Vás nevie mi niekto poradiť čo všetko, aké potvrdenia potrebujem , a kam mám všade zájsť, ked chceme otvoriť malý obchodík s predajom tovaru, a ten bude vlastne spadať pod už založenú a dlhoročne fungujúcu s.r.očku.Prosím poradte. Ďakujem veľmi pekne a čakám na skorú odpoveď.
    1. Čo sa deje? Horí???? (to na margo názvu témy)
    2. Treba na ŽU nahlásiť otvorenie novej prevádzky. Obvodný, resp. obecný úrad nahlásiť otváracie hodiny. DÚ nahlásenie prevádzky. A vybaviť si povolenie od hybieny.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    1. Mali by ste zmeniť názov témy, aby z názvu bolo jasné , o čo ide, veľa múdrych ľudí tému s takýmto názvom neotvorí.

    2. Chýba informácia o sortimente, iné povolenia treba pri predaji potravín, zeleniny a iné pri predaji súčiastok.

    Doplnenie:
    P.S: Zoli, písali sme spolu, teraz vyzerám že opisujem

    vladajakub je offline (nepripojený) vladajakub

    vladajakub
    Jéééj, to bola teda riadne rýchla odpoveď, to tu tak rýchlo funguje, ja som tu po prvý krát , totižto, teda prvý krát potrebujem niečo vedieť. A ešte, prosím Vás a nejaké originál tlačivá na tie všetky povolenia nemáte, náhodou?????? Ďakujééééém

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    1. Čo sa deje? Horí???? (to na margo názvu témy)
    2. Treba na ŽU nahlásiť otvorenie novej prevádzky. Obvodný, resp. obecný úrad nahlásiť otváracie hodiny. DÚ nahlásenie prevádzky. A vybaviť si povolenie od hybieny.
    Aj ja som sa zľakla ,že horí
    Iba doplním Zoliho :

    - a poprípade oznam CÚ.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    vladajakub Pozri príspevok
    Jéééj, to bola teda riadne rýchla odpoveď, to tu tak rýchlo funguje, ja som tu po prvý krát , totižto, teda prvý krát potrebujem niečo vedieť. A ešte, prosím Vás a nejaké originál tlačivá na tie všetky povolenia nemáte, náhodou?????? Ďakujééééém

    Každý úrad disponuje s predtlačenými tlačivami.

    vladajakub je offline (nepripojený) vladajakub

    vladajakub
    Jedná o obchod - predaj športovej výstroje. Prosím potrebovala by som nejaké originálne tlačivá, ktoré treba na všetky tie potvrdenia. Ďakujem, veľmi by ste mi s tým pomohli.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    vladajakub Pozri príspevok
    Jedná o obchod - predaj športovej výstroje. Prosím potrebovala by som nejaké originálne tlačivá, ktoré treba na všetky tie potvrdenia. Ďakujem, veľmi by ste mi s tým pomohli.
    Skús vygoogliť jednotlivé inštitúcie na nete. Mávajú tie tlačiva na svojich stránkach....

    Zriadenie obchodíka Pomóóóc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.