Zavrieť

Porady

zmluva

Ahojte poraďáci

Sme obč.združenie chceme dať odmenu našim niektorým členom, za založenie OP admin.úkony,sponzorov, aká forma je pre nás navhodnejšia aby sme neporušili zákon.Existuje aj iná forma ako je DVP je z tým staršne roboty sú to v podstate len jednorázovky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    domi2
    Ahojte poraďáci

    Sme obč.združenie chceme dať odmenu našim niektorým členom, za založenie OP admin.úkony,sponzorov, aká forma je pre nás navhodnejšia aby sme neporušili zákon.Existuje aj iná forma ako je DVP je z tým staršne roboty sú to v podstate len jednorázovky.
    Mám pocit, že rozmýšľat o spôsobe odmeny potom, keď sú práce vykonané je trošku neskoro. A s DoVP vôbec nie je strašne roboty. A sú najvhodnejšie na tie jednorázovky.

    domi2 je offline (nepripojený) domi2

    učtOVNíčKA domi2
    Ďakujem Danila ale nemali sme peniažky a tí naši členovia makali aby niečo zohnali a preto chceme ich aspoň troškou za ich snahu odmeniť/aj sa mi to rímuje/čítala som o príkazných zmluvách, myslíš že je to dobra forma? Keď dám dohody budem musieť prihlasiť aj zamestnávateľa,registrovať sa na DU a nehrozí že by sme ešte mohli niečo v blízkej budúcnosti rozdeliť, tak sa mi nechce zbytočne papierovať.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    domi2
    Ďakujem Danila ale nemali sme peniažky a tí naši členovia makali aby niečo zohnali a preto chceme ich aspoň troškou za ich snahu odmeniť/aj sa mi to rímuje/čítala som o príkazných zmluvách, myslíš že je to dobra forma? Keď dám dohody budem musieť prihlasiť aj zamestnávateľa,registrovať sa na DU a nehrozí že by sme ešte mohli niečo v blízkej budúcnosti rozdeliť, tak sa mi nechce zbytočne papierovať.
    Ja tie príkazné zmluvy mám rada ako zamračenú oblohu. A sú pre mňa často východiskom z núdze. Na vyhnutie sa prihlasovačkám je to riešenie.

    domi2 je offline (nepripojený) domi2

    učtOVNíčKA domi2
    Ďakujem Danila
    Ja tiež nemusím radšej mám dohody ale je to len jednorázovka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.