Zavrieť

Porady

už sa tešíte???

vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

na pripečené vianočné reklamy mobilných aj pevných operátorov pomaranč uz zabrnkal na osvedčené.. Vijanoce,vijanoce .....ale mna osobne by najviac poťešil keby sa objavil DéDé
Usporiadat
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Ono niekedy pomáha nezapínať televízor, alebo ešte lepšie úplne sa ho zbaviť...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Mňa vytáčaju skor pripečené reklamy na rádiu-rádiu VIVA, a s akým nadšením ich moderátori čítajú...

...je to to najhoršie , čo sa mohlo v medialnom priestore vyskytnúť ...

Aj s potrhlým Bindasom a jeho večernou šou "slobodný bez záväzkov" na rádiu Expres...

"jdu blejt velebnosti"...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nemáme všetci ľudia slobodnú vôľu? Tak prečo to pozerať, počúvať, ha?
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Tweety Pozri príspevok
Nemáme všetci ľudia slobodnú vôľu? Tak prečo to pozerať, počúvať, ha?
sak ked nie som doma sam a na pozadi bezi telka...aj ked nechces pocujes... stane sa...
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Mali by to zakazat, od 01.12. mozete, skor pokuta
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Hyper Tesco v KE už má vianočný stromček asi im j..e !
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Dede ani nahodou.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

orange "KOZI KUZI KUZUKA"...........tak to prve slovo je mi jasneale co znamena ten zbytok???....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

vulxy Pozri príspevok
orange "KOZI KUZI KUZUKA"...........tak to prve slovo je mi jasneale co znamena ten zbytok???....
...napr. "kosi" v taliančine znamena "tým sposobom,alebo podľa toho"
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

to vážne nikto nevidel film Snehuliaci?

http://www.porada.sk/t200637-p223-co...ml#post2171023
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Odkiaľ sa vzalo to Kozi Kuzi Kuzuka?
V roku 1980 natočil Ján Roháč krátky rodinný televízny film Snehuliaci, v ktorom sa hovorí o čarovnej formulke z ktorej snehuliaci ožijú.Krátky film, ktorý v minulosti potešil najmä mladých divákov je už takmer zabudnutý, dnes ho skopírovala reklama pre mobilného operátora. Stačí sa dotknúť snehuliakovho nosa, vysloviť tri slová a on ožije. Medzi hlavnými úlohami sú Július Satinský a Richard Stanke. Nuž a dnes si pod slovom Kozi Kuzi Kuzuka predstavujú mnohí rôzne veci. Výmenou písmen sa z hesla dá dostať všeličo od kôz po bazuku.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vulxy Pozri príspevok
orange "KOZI KUZI KUZUKA"...........tak to prve slovo je mi jasneale co znamena ten zbytok???....
neverím fááákt
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

KoxXxo Pozri príspevok
Odkiaľ sa vzalo to Kozi Kuzi Kuzuka?
V roku 1980 natočil Ján Roháč krátky rodinný televízny film Snehuliaci, v ktorom sa hovorí o čarovnej formulke z ktorej snehuliaci ožijú.Krátky film, ktorý v minulosti potešil najmä mladých divákov je už takmer zabudnutý, dnes ho skopírovala reklama pre mobilného operátora. Stačí sa dotknúť snehuliakovho nosa, vysloviť tri slová a on ožije. Medzi hlavnými úlohami sú Július Satinský a Richard Stanke. Nuž a dnes si pod slovom Kozi Kuzi Kuzuka predstavujú mnohí rôzne veci. Výmenou písmen sa z hesla dá dostať všeličo od kôz po bazuku.
tak to som netusil,asi som na ten film uz zabudol.....sa mi zdalo ze to vymyslel niekto od reklamy.
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

No vianočné reklamy bežia už asi tretí týždeň a ako mám mojej malej 4ročnej vysvetliť, že Vianoce sú ešte dosť ďaleko.
A tá reklama kozi kuzi......nekutočne mi lezie na nervy a mám pocit, že hovorí o ničom a tie reklamy na úvery, to je neskutočné, keď povedia, že s Providentom sa o svoju budúcnosť báť nemusíte, no práve že s ním......................
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neviem či sa mi to zdá, ale Tmobil,či T com...už ani neviem ako sa volajú, to na nás ešte nevyplázli...mazikovú už nepočuť....
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

hej aj ja čaká, že s čím vyjde t-com tento raz, už vie aké reklamy má konkurencia, ale možno že je rozumnejší a ešte čaká
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
neviem či sa mi to zdá, ale Tmobil,či T com...už ani neviem ako sa volajú, to na nás ešte nevyplázli...mazikovú už nepočuť....
čítaš mi myšlienky? akurát som rozmýšľala, čo vianočné dajú ružoví - okrem Evičky a "a folám za ... ženialne!"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
čítaš mi myšlienky? akurát som rozmýšľala, čo vianočné dajú ružoví - okrem Evičky a "a folám za ... ženialne!"
áno iba toto...majú zatial.... mne asi iba O2 nevadí nelezie tak do hlavy..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

len na okraj:
telekom musím trošku pochváliť - mal som akciu -50% z ceny paušálu pri 2 ročnej viazanosti, ktorá končila tuším v júni. nechali mi zľavu až do konca roku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
len na okraj:
telekom musím trošku pochváliť - mal som akciu -50% z ceny paušálu pri 2 ročnej viazanosti, ktorá končila tuším v júni. nechali mi zľavu až do konca roku.
a to vedome?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať