Zavrieť

Porady

Poťahy do auta

som kto som
Ahojte poraďáci!

Dal si niekto z vás ušiť poťahy do auta u predajcu? Ak máte skúsenosti, tak sa s nimi podeľte.
Usporiadat
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Predajca obyčajne nešije, ale predáva.
Šiť poťahy nemôže hocikto, pretože všetko, čo ide do auta musí byť homologizované, poťahy napríklad na odolnosť proti požiaru, statickú elektrinu a podobné veci. Tak si myslím, z počutia a médií. Pred tými 20-30 rokmi sa poťahy veselo šili, aj ja som mal v prvej škodovke "krásne" ako z gauča...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je teraz online Liptáčik

My sme si dali šiť poťahy u firmy, ktorá sa tým zaoberá. Výsledok? Na zadné sedadlá - operadlá 1+2 nám ušili poťahy 1+1, na sedadlá ušili 1+2. Šitie bolo nekvalitné - z dvoch zošitých látok jedna látka ležala rovno, druhá sa jemne vlnila, poťahy elektrizovali - hoci pri kúpe sme sa na to pýtali a dostali sme informáciu, že toto nám nehrozí.

Jediná kladná vec, ktorá nás postretla pri kúpe takýchto poťahov bolo to, že nám reklamáciu uznali a peniaze vrátili.

Odteraz si poťahy šiť nedávame.
0 0
Freddy Freddy

Freddy je offline (nepripojený) Freddy

My sme si tiez dali sit potahy u firmy, ktora sa s tym zaobera. Dali sme si ich usit z rovnakej latky, ake su originalne potahy. Sedia perfektne, a ani nevidno, ze by sme mali potahy... Ako original...

Takze zatial je to asi 1:1...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Freddy Pozri príspevok
My sme si tiez dali sit potahy u firmy, ktora sa s tym zaobera. Dali sme si ich usit z rovnakej latky, ake su originalne potahy. Sedia perfektne, a ani nevidno, ze by sme mali potahy... Ako original...

Takze zatial je to asi 1:1...
ja sa tiež pripájam, máme dobré skúsenosti, sedeli ako uliate
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
1. široký výber poťahových látok / originál tkaniny, z ktorých sa šijú poťahy do nových vozidiel
2. prijateľná dodacia lehota do 14 dní
3. šité na mieru - 100%
4. promptné riešenie prípadných reklamácii
0 0
omega2.0 omega2.0

omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

mne usila potahy manzelka
latku som zohnal, robota zadarmo, takze super
nie je to originalne , ale myslim, ze na moje auto by som ani nic originalne nezohnal
s firmami, ktore sa tomu venuju, skusenosti nemam
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Podla mna stacia take obycajne. Ja som kupoval v Lidl obchode za par stovak. Zvlast pozor treba davat pri prednych sedadlach s airbagmi v sededlach. Pre istotu som to v inkriminovanom mieste rozstrihol a slabo zastehoval.
Aj teraz maju nejake v ponuke: http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages...Potahy_do_auta
Naposledy upravil duves : 07.04.08 at 13:18
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
pozor však na statickú elektrinu
lacné poťahy = umelé vlákna, žiadna výstuž
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
hanelie Pozri príspevok
pozor však na statickú elektrinu
lacné poťahy = umelé vlákna, žiadna výstuž
Aká výstuž? Poťah potrebujem, aby gro špiny zostalo na poťahu. Po 5 rokoch to vyhodím a kúpim nové.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Poťah potrebujem, aby gro špiny zostalo na poťahu. Po 5 rokoch to vyhodím a kúpim nové.
v poho
0 0
radik999 radik999

radik999 je offline (nepripojený) radik999

zdravím vás, ja som si kúpil potahy od firmy, čo predáva po supermarketoch T...O, ale to nie je kvalita, akú som si predstavoval. Je omnolho tenšia, ako originál. Uz by som to nezopakoval.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
my sme objednali cez internet, na stránke sa dalo vybrať na aké auto, rok výroby,atď. všetky detaily sme mohli vybrať- špecifikovať, mali sme tam nejasnoti, hneď na druhý deň volali z firme že ako sme to vlastne chceli. Posali nám na dobierku, a bolo všetko OK, sedelo to, pasuje rovno na naše auto a je také čo sme predstavovali..
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

dobsony Pozri príspevok
my sme objednali cez internet, na stránke sa dalo vybrať na aké auto, rok výroby,atď. všetky detaily sme mohli vybrať- špecifikovať, mali sme tam nejasnoti, hneď na druhý deň volali z firme že ako sme to vlastne chceli. Posali nám na dobierku, a bolo všetko OK, sedelo to, pasuje rovno na naše auto a je také čo sme predstavovali..

Prosím Ťa, nemohol by si sem prilepiť stránku, kde si to objednával? Ďakujem
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
adresa: WWW.ak-autopotahy.sk
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

Ďakujem
0 0
igi666 igi666

igi666 je offline (nepripojený) igi666

aj toto by som skusil:
abena-autopotahy bodka sk
0 0
beckova1 beckova1

beckova1 je offline (nepripojený) beckova1

camelfly Pozri príspevok
ja sa tiež pripájam, máme dobré skúsenosti, sedeli ako uliate
odkial ste objednaval?
0 0
Silvia123 Silvia123

Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

prosím vás kto mi vie poradiť aká látka je na auto poťahy najlepšia -lepšie povedané dobrá a cenovo prístupná -ja sa v tých názvoch nevyznám, neviem si predstaviť čo je postačujúce a čo nie. Žakar, flys, žinil, tkanina a iné... kto sa v tom vie zorientovať? Stačí mi tkanina?
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

igi666 Pozri príspevok
aj toto by som skusil:
abena-autopotahy bodka sk
Máme od nich autopoťahy do druhého auta a maximálna spokojnosť. Kupujeme priamo u nich, nakoľko to máme blízko. Pri druhom aute chcel manžel pridať ešte akési vrecká na chrbát vodičovej sedačky. Nebol žiadny problém, maximálna ústretovosť a ochota a bez navýšenia ceny.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
porovnanie ak a abena...............ak sú lacnejšie, ale abena má väčší výber materiálov.
Aký materiál sa vám osvedčil? tkanina? žinyl? flys? žakar?
ak ste si vybrali ten alebo onen, aké máte dôvody pre svoj výber?
Aké kritériá ste zvolili?
mám staré auto, treba aspoň nové poťahy , poradíte?
Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať