Zavrieť

Porady

mobilný bufet

dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, či má niekto skúsenosť s mobilný bufetom - prerobené auto, alebo príves.

1. musí sa do TP auta/prívesu zapisovať, ak sa prerobí auto/príves na bufet? Musí to mať nejaké atesty a pod.? Musí mi schváliť prestavbu nejaký úrad dopravy, ak sa nezasahuje do auta, ale sa niekde vyreže okno a dá sa tam stroj na cukrovú vatu a pod.?

2. ak sa podarí auto prerobiť a bude to ok, aké sú ďalšie povolenia? myslím hygienu - regionálny úrad verejného zdravotníctva a pod.?

budem veľmi vďačný za všetky postrehy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vedec je offline (nepripojený) vedec

    vedec
    k cislo 1. Musí mi schváliť prestavbu nejaký úrad dopravy, ak sa nezasahuje do auta, ale sa niekde vyreže okno a dá sa tam stroj na cukrovú vatu a pod...to sa pytas? to urcite hej!!!!aspon si to myslim....a k cislo 2 tak chod najskor za hygienov ci sa nieco take da zrobit lebo budes zbytocne prerabat auto ak sa to nebude pacit hygiene...ale v podstate ste by sa to malo dat zrobit lebo ak niekto z vas vydel trndeliky tak v niecom takom robia aspon na vych. slovensku..

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    "to urcite hej!!!!aspon si to myslim..." tak hej, alebo si to myslíš? ))

    viem, že treba požiadať úrad dopravy, legislatívu mám naštudovanú, ale neviem, či vyrezanie okna je "prestavba" v zmysle zákona.

    O tej hygiene moc neviem, je to regionálny úrad verejného zdravotníctva? alebo kto podáva posudky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.