Zavrieť

Porady

OLYMp

Dobrý večer,
idem Vás poprosiť o názor:
mám 2 zamestnancov,predavačky v obchode. Obchod je otvorený aj v sobotu 4 hodiny,predavačky sa striedajú.
v pracovnej zmluve majú zmluvne dohodnutý týžd.pracovný čas 40 hod.
Koniec koncov im to mesačne vyjde,tá predavačka,ktorá pracuje v sobotu,cez týždeň pracuje po 7 hod a naopak,na konci mesiaca im to vždy "sadne" tak,akoby pracovali 5 dní po 8 hod.
Môžem to do OLYMPu zadefinovať normálne ako pracovný čas 5 dní po 8 hodín?je to v poriadku?
ďakujem moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Zuzana Boháčová Pozri príspevok
    Dobrý večer,
    idem Vás poprosiť o názor:
    mám 2 zamestnancov,predavačky v obchode. Obchod je otvorený aj v sobotu 4 hodiny,predavačky sa striedajú.
    v pracovnej zmluve majú zmluvne dohodnutý týžd.pracovný čas 40 hod.
    Koniec koncov im to mesačne vyjde,tá predavačka,ktorá pracuje v sobotu,cez týždeň pracuje po 7 hod a naopak,na konci mesiaca im to vždy "sadne" tak,akoby pracovali 5 dní po 8 hod.
    Môžem to do OLYMPu zadefinovať normálne ako pracovný čas 5 dní po 8 hodín?je to v poriadku?
    ďakujem moc
    poradíte mi prosím niekto?

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    Zuzana Boháčová Pozri príspevok
    poradíte mi prosím niekto?
    Podľa môjho názoru: ak je vždy splnený fond pracovnej doby, tak v personalistike by som zadala úväzok ako - plný - 40 hod. - 5 dní.
    Po vygenerovaní mzdy by som potom u jednotlivých dní opravovala počet odpracovaných hodín podľa dochádzky.
    Aňuška Pozri príspevok
    Podľa môjho názoru: ak je vždy splnený fond pracovnej doby, tak v personalistike by som zadala úväzok ako - plný - 40 hod. - 5 dní.
    Po vygenerovaní mzdy by som potom u jednotlivých dní opravovala počet odpracovaných hodín podľa dochádzky.
    ďakujem že si mi odpovedala Aňuška
    ja som si zadala plný prac.úväzok
    a počet odprac.hodín,to sa mi s tým nechce babrať,má každý druhý týždeň iné-veď výsledok sa tým nezmení
    len som ešte zadala príplatok za soboty, %

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.