Zavrieť

Porady

Superstretko - z Košíc (východu) do Krahúl

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Ahojte všetci východňare, ktorí ste prihlásení na Superstretko (Krahule),

čas sa nám kráti a preto by sme sa už mohli pomaly dohadovať, ako sa do Krahúl dopravíme.
Fakt je ten, že k dispozícii sú až 4 autá (keď nie viac), ale určite nás z východu nepôjde (a teraz násobilka - 4x5) 20 ľudí. Prosím preto všetkých šoférov, aby sa ozvali, kto môže a kto chce zobrať auto, aby sme sa nejak ekonomicky porozdeľovali

ďakujem za pozornosť
Usporiadat
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Ja síce nejdem na stretko, ale 27. idem iba na stredne Slovensko, ale auto nemam, nedalo by sa zviest s niekym? :-)) Asi nie, ja viem ... len skusam .... :-)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... tak, až tak pomaly som to nemyslela!
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

vdaka vladan za vyzvu, dnes by som uz sama bola čosi napísala..takze ja idem v piatok - este si to musim s beou preverit, bo tak som hlasila ubytovanie...Neviem, kedy idu ostatní, ale rada by som ísť okolo 15,00 hod, aby sme tam trafili za bieleho dna..Mám fiat punto, takze okrem mna uz iba 3 osoby, aby tam bolo miesta pre kazdeho (bezne chodievame iba dvaja+kocur, takze snad miesto bude).
Kto plánuje ísť v tom čase, ozvite sa tuna..a bola by som rada, ak by islo este jedno auticko, nech nemusim velmi bludit
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

ahojte, no mne sa situácia trochu zmenila, a môj tátošík ostáva doma, takže aj ja potrebujem zviezť, som nahlásená od piatku, čas, kedy vyraziť závisí od šoféra, len by som to potrebovala vedieť dopredu, aby som sa v práci mohla "odhlásiť" (takže tak do stredy)
0 0
ALLL ALLL

ALLL je offline (nepripojený) ALLL

vladan
Ahojte všetci východňare, ktorí ste prihlásení na Superstretko (Krahule),

čas sa nám kráti a preto by sme sa už mohli pomaly dohadovať, ako sa do Krahúl dopravíme.
Fakt je ten, že k dispozícii sú až 4 autá (keď nie viac), ale určite nás z východu nepôjde (a teraz násobilka - 4x5) 20 ľudí. Prosím preto všetkých šoférov, aby sa ozvali, kto môže a kto chce zobrať auto, aby sme sa nejak ekonomicky porozdeľovali

ďakujem za pozornosť
Ahoj,...ja som sa supla do auta k RICIJ...zatial sa neozval...tak neviem ako to vyzera...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojte, takže ja sa hlásim ako posádka, idem už od piatku a časovo mi to je jedno, lebo už mám vypísaný dovolenkový lístok na celý piatok ... be-be ... ešte počkáme na ričiho, čo on vymyslí
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

vladan a luckasari, takze pojdete so mnou? a este niekto by sa mohol pridat a ideme. Ricij prejde cez KE? zeby som sa nalepila..hihi..ale s vami tam snad trafim
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

Evi, ja súhlasím, a ja viem kde máme odbočiť, som bola pred dvomi týždňami v Bojniciach, tak som si tú odbočku pozrela (len aby som ju aj teraz našla )
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ekin
vladan a luckasari, takze pojdete so mnou? a este niekto by sa mohol pridat a ideme. Ricij prejde cez KE? zeby som sa nalepila..hihi..ale s vami tam snad trafim
evka, tuším aj Lucy je z Košíc, takže možno aj ona ... ale ona sa určite vyjadrí sama ... evi, daj mi mapu do ruky a nič sa neboj
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Už sa vyjadrujem. Takže so zármutkom v srdci Vám oznamujem, že z rodinných dôvodov som sa odhlásila, takže so mnou už nepočítajte. Je mi to ľúto, ale nejdem s Vami na Krahule
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

do zvolenaaaa, cesta novaaaaaa, stromkami je sadena - budeme spievať, takze tam trafime a odtial uz je to len kusok..aj peši dôjdeme. Ak sa Lucy tuna ozve, alebo mate na nu mobilček, tak sme komplet.. Vladan, mame mobilny kontakt...takze sa vieme spojit. Luckasari ma zas kontakt na teba..a je to. Myslite si, ze za 3 hodiny tam dorazime? alebo vyrazime z ke skôr?
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

no ja som sa tento víkend osvedčila ako veľmi dobrá navigátorka a to dokonca v čechách, no škoda že na tie Krahule nejdem

normálne ma mangel pochválil, jak dobre mi to šlo
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ekin
do zvolenaaaa, cesta novaaaaaa, stromkami je sadena - budeme spievať, takze tam trafime a odtial uz je to len kusok..aj peši dôjdeme. Ak sa Lucy tuna ozve, alebo mate na nu mobilček, tak sme komplet.. Vladan, mame mobilny kontakt...takze sa vieme spojit. Luckasari ma zas kontakt na teba..a je to. Myslite si, ze za 3 hodiny tam dorazime? alebo vyrazime z ke skôr?
evi, mne je to jedno, hovorím, že mám celý deň dovolenku, takže v poho ... ešte sa skompletizujeme a jasné, že si voláme
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

písala si vtedy, ked aj ja...takze je mi ľúúúúto..
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
ekin
písala si vtedy, ked aj ja...takze je mi ľúúúúto..
Dobré ránko dievčatá, včera som mal hrozné fofry, ale už som, tu nebojte nič. Mno, takže autíčko mám, aj troch ľudí môžem zviezť, v núdzi aj štvrtého a je mi jedno, že kedy v piatok a môžem aj cez Košicoch, čo by nie.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ricij
Dobré ránko dievčatá, včera som mal hrozné fofry, ale už som, tu nebojte nič. Mno, takže autíčko mám, aj troch ľudí môžem zviezť, v núdzi aj štvrtého a je mi jedno, že kedy v piatok a môžem aj cez Košicoch, čo by nie.
riči, no konečne! ... už som si myslela, že na nás kašleš ... vlastne ty a ekin ste šoférovia (), takže dohodnite sa vy, no a my potom zorganizujeme nástupy na palubu
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Čo a vykašľal? Na vás, krásne MOJE poraďáčky, ne, ne, ne! Takže ja si prosím predovšetkým slobodné. Ak také net, ta potom mi je jedno.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

No keďže sa chystáte mojím smerom, tak cestou spať vás očakávam na kávu jasné???
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Dobrý nápad Gabika, mno takže o kávičku máme postarané. Do autíčka sa mi prihlásili ALLL, emily a vladan. Platí to? (minimálne o prvých dvoch to platí určite). Ísť spolu sa mi javí ako dobrý nápad.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ricij
Dobrý nápad Gabika, mno takže o kávičku máme postarané. Do autíčka sa mi prihlásili ALLL, emily a vladan. Platí to? (minimálne o prvých dvoch to platí určite). Ísť spolu sa mi javí ako dobrý nápad.
riči, ja idem v aute s ekin, budeme po troch v každom aute ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať