Zavrieť

Porady

Podnikateľský zámer na rýchle občerstvenie

Dobrý deň prajem! Chceli by sme otvoriť rýchle občerstvenie. Na internete som si už prečítala články o podnikaní, nakolko v podnikaní veľmi nie som doma, pretože som bola zatiaľ zamestnancom v celkom inom odvetví. O tom, ako si založiť podnik sa dá dočítať na mnohých stránkach, to si viem zistiť, ale potrebovala by som príklady a nápady na podnikatelský zámer v tomto odvetví, lebo by som chcela vedieť, na čo všetko mám dohliadnuť, a čím všetkým mám počítať, a čo všetko musím dodržiavať, aby som to mohla otvoriť. Keby ste mali niečo pre mňa, bola by som veľmi vďačná. Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Hľadaj na Porade - kľúčové slová : bufet, občerstvenie, HACCP, prevádzkový poriadok, reštaurácia a čítaj, čítaj

    pimpi je offline (nepripojený) pimpi

    pimpi
    Ahoj,
    mam rychle obc. na vychodnom slovensku, spolu s kolegom..a kedze ani ja niesom z tohoto oboru, tak tu muselo byt na kolegu-on ma hotelovu skolu. Nemozes si to otvorit, pokial nemas gastronomiu..mna by zaujimalo odkial si, a ci si uz blizko otvorenia podniku

    andysa85 je offline (nepripojený) andysa85

    andysa85
    Ahoj! Nie na mňa to bude, ale na priatela, ktorý je kuchár. Zatial nie, zajtra ideme pre živnosť, a ďalej neviem čo. Ideme sa zahlasiť am treba, a vybavit pokladnicu, neviem čo všetko ešte treba, idem sa dočitať tu v porade. Už máme aj nejaké stroje nakúpené a tiež máme miestnosť. Od 1. apríla, čiže od zajtra za ňu platíme, takže musíme makať!

    Podnikateľský zámer na rýchle občerstvenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.