Zavrieť

Porady

4 komentárov     zbaliť
avalik google si pouzila?
buchač avalik (Dnes 16:29) google si pouzila?
===============================

Už chápeš to v mojom profile ????

"buchač Každý má GOOGLE a preto zdroje niekedy zásadne nedávam."
veronikasad Nechcete si na "fackanie" založiť vlastnú tému ?
avalik buchac, je mi jedno co mas v profile, ak nechces uvadzat linky pri kopirovanych textoch, tak ich nekopiruj a vymysli vlastnu odpoved ... tym, ze nedas link ku kopirovanemu textu vytvaras dojem, ze v odpovedi si pouzil vlastne vedomosti - a ako viaceri vieme, nemas vzdelanie a ani prax v pravnej, socialnej, ekonomickej, ... oblasti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

    LydaLyda
    Ja využívam výhodu ZŤP v kúpeľoch, pri zakúpení NOD Eset, pri niektorých správnych poplatkoch, cestovanie BUS doprave prímestká a mestská doprava, koncesia Ra a TV, diaľničná známka (na moje auto), odvody z miezd, netreba sa hanbiť spýtať, ale ešte "pred platením". Viac ma nenapadá.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Vďaka za info, o NOD-e som vôbec nevedela, dlhé roky platím v plnej výške.
    Dáša_ Myslím, že toto je krásna ukážka toho, že ani opakované otázky nie sú na škodu - vždy je šanca aj pre iných dozvedieť sa niečo nové. Źe netreba hneď na každého pýtajúceho sa vybehnúť s tým, či vie hľadať.... Vďaka
    marjankaj A v Bratislave mestskú dopravu zadarmo pre ZTP zrušili(asi od novembra).
    A o iných kompenzáciách rozhodujú tetušky na úrade práce. Človek má dojem, akoby to dávali zo svojho.
      zbaliť
    buchač Daný link - informácie od poniektorých sú už neplatné...respektíve sa nedajú všetky informácie paušalizovať na všetky oblasti a aj lokality....a aj na všetkých držiteľov preukazu.

    Linky nedávam...nemám vzdelanie na danú problematiku.
    Ale snáď postačí prax v držaní ZTP preukazu cca 10 rokov.

    Ale dalo by sa odpovedať aj inak.
    Aké sú vlastne výhody držiteľa preukazu ZTP ?
    Lebo ja tvrdím (a zasa z praxe) , že tie výhody nie sú nič moc.
    Peggynka Asi ako vlaky zadarmo Nedávno som to vyrátavala tete a zistili sme,že jediná úľava je poplatok za RTVS 4,64€ aj to pre syna,u ktorého býva.Parkovací nedostala (má 87r.),pričom má fr. barly.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Podľa mňa ZTP má skôr nevýhody. Je hendikepovaný.
    A tie "výhody" sa skôr volajú kompenzácie.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Tomuto sa vraví..."udrel klincom po hlavičke"...alebo tak nejako...
    kobolcs vyhodne darujem hocikomu moje vyhody ztp ako bonus pribalim vsetky moje choroby s dozivotnou zarukou ich neliecitelnosti. :-)
    marjankaj Presne.
    Ale sú aj takí, ktorí by to brali všetkými desiatimi(ak nejaké majú). Najmä medzi istým etnikom.
    mizutrans Každy nie je v takom štadiu ako Ty,ale prečo by som si nemohol pozrieť na čo mam nejaky narok.
    Ty tiež vraviš že maš nejaké vyhody tak načo si ich riešil???
      zbaliť

    aké mám výhody ako ztp občan?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.