Zavrieť

Porady

Koľký tu ste?

:-D
Trochu netradičná otázka. Už dlhšiu dobu premýšlam či založiť alebo nezaložiť jednu zaujímavú otázku, aspoň pre mňa. Stále mi v hlave vŕta, koľkí ľudia z mesta Púchov, Pov.Bystrica, Ilava chodí na poradu? Pochádza niekto z vás z týchto miest? Možno sa niektorí medzi sebou poznáme, ale nevieme o tom. Hm? Rada by som poznala počet ľudí, ak môžte ozvite sa.
Naposledy upravil renča1 : 14.04.06 at 09:57 Dôvod: tvrdka v názve
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Renča som z Beluše, pracujem v Púchove.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Do Púchova minimálne raz za rok zavítam osobne
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Prepáčte, že sa do vás zamiešam, ale možno by bolo dobré, aby sa to rozšírilo na celé Slovensko,a v rámci napr. jednej témy by sme si napísali, odkiaľ sme. Len tak BTW.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ajobs
Prepáčte, že sa do vás zamiešam, ale možno by bolo dobré, aby sa to rozšírilo na celé Slovensko,a v rámci napr. jednej témy by sme si napísali, odkiaľ sme. Len tak BTW.
To by snáď bolo vhodné .....nie ?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Tento návrh tu už raz bol. Stačilo by podľa mňa, aby si každý ochotný doplnil dostatočne presné údaje (napríklad aj renča1 ) do profilu
Pozrite si len tak "zo srandy" údaje o miestach pôsobenia tých, ktorí sa už vyjadrili v tejto téme.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To by bolo najlepšie riešnie. Ja hneď od začiatku som si do Profilu zadala odkiaľ som a aký program používam.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
endrju
Tento návrh tu už raz bol. Stačilo by podľa mňa, aby si každý ochotný doplnil dostatočne presné údaje (napríklad aj renča1 ) do profilu
Pozrite si len tak "zo srandy" údaje o miestach pôsobenia tých, ktorí sa už vyjadrili v tejto téme.

To nás chceš pochváliť ?
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
endrju
Tento návrh tu už raz bol. Stačilo by podľa mňa, aby si každý ochotný doplnil dostatočne presné údaje (napríklad aj renča1 ) do profilu
Pozrite si len tak "zo srandy" údaje o miestach pôsobenia tých, ktorí sa už vyjadrili v tejto téme.

To nie je návrh,ale len moja zvedavosť... . Aj ja sa doplním . Sama som na ostatných zvedavá a pritom ja osobne nemám doplnené mesto, pravda? Keďže nie každý má doplnený profil, tak som chcela aspoň na chvíľočku podľa nikov zistiť, koľko nás z tohto okolia je. Nie každý je ochotný si doplniť na stálo do profilu svoje mesto v ktorom pôsobí.
Naposledy upravil renča1 : 14.04.06 at 08:26
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Renátka tak doplň
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Braňo
Renča som z Beluše, pracujem v Púchove.
Braňo teší ma ja som z ..... mám to už uvedené v profile . Dosť často som v Púchove je to moje druhé miesto pôsobenia. Púchov poznám hádam lepšie , ako mesto v ktorom žijem. Keď si všímam nicky , ty si jediný najbližší..... Ani jeden nik nemá uvedené mesto Púchov, Pov.Bystrica, tak preto táto téma.
Naposledy upravil renča1 : 14.04.06 at 08:38
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Renátka, je tu veľa ľudí aj z Púchova, aj z Považskej. Celkovo je na porade skoro 22 tisíc ľudí. Ale my sme asi aktívnejší, prispievame a chodíme na stretká. Viem, že tu je viacej ľudí aj z Púchova, ale keďže sa neozývajú, sa neopoznáme.
0 0
Danielka Danielka

Danielka je offline (nepripojený) Danielka

Ahojte,
ja som z Visolaj, takže s Braňom "susedia", momentálne pracujem v Dubnici, ale od mája mením zamestnananie a budem pracovať v Považskej. Takže hurá, už sme traja.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

renča1
Braňo teší ma ja som z ..... mám to už uvedené v profile . Dosť často som v Púchove je to moje druhé miesto pôsobenia. Púchov poznám hádam lepšie , ako mesto v ktorom žijem. Keď si všímam nicky , ty si jediný najbližší..... Ani jeden nik nemá uvedené mesto Púchov, Pov.Bystrica, tak preto táto téma.
Renča, oceňujem Tvoje doplnenie profilu.

Výborne si ma pobavila informáciou o Tvojom poznaní Púchova. Púchov je skutočne obrovské mesto, v ktorom je každý cudzinec bez mapy v ruke beznádejne stratený.
Prosím, nepovažuj moju poznámku za "rýpanie". V Púchove som strávil tak veľa dní, že ho poznám tiež dostatočne dobre.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Danielka
Ahojte,
ja som z Visolaj, takže s Braňom "susedia", momentálne pracujem v Dubnici, ale od mája mením zamestnananie a budem pracovať v Považskej. Takže hurá, už sme traja.
Vitaj medzi nami Danielka, ak budeš v P.B. , tak niekedy sa möžme stretnút... Dúfam, že sa ozvú aj ďalší.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
endrju
Renča, oceňujem Tvoje doplnenie profilu.

Výborne si ma pobavila informáciou o Tvojom poznaní Púchova. Púchov je skutočne obrovské mesto, v ktorom je každý cudzinec bez mapy v ruke beznádejne stratený.
Prosím, nepovažuj moju poznámku za "rýpanie". V Púchove som strávil tak veľa dní, že ho poznám tiež dostatočne dobre.
Aďo neberem to za "rýpanie", ale poviem pravdu to čo napadlo teba, mňa by určite nenapadlo, ani by som sa nad tým nezamýšlala , pre mňa to je nepodstatné.
to si naozaj ty na tej fotke v tvojom profile? Vyzeráš mlado... Neber to , ako kompliment.:p
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

A ja nevyzerám mlado?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Braňo
A ja nevyzerám mlado?
Braňo, poznám ťa ako krásneho chlapca, to si kde vyhrabal?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

renča1
Aďo neberem to za "rýpanie", ale poviem pravdu to čo napadlo teba, mňa by určite nenapadlo, ani by som sa nad tým nezamýšlala , pre mňa to je nepodstatné.
to si naozaj ty na tej fotke v tvojom profile? Vyzeráš mlado... Neber to , ako kompliment.:p
A ty vieš koľko má endrju rokov, keď mu tak pochlebuješ?
0 0
kapka kapka

kapka je offline (nepripojený) kapka

renča1
Trochu netradičná otázka. Už dlhšiu dobu premýšlam či založiť alebo nezaložiť jednu zaujímavú otázku, aspoň pre mňa. Stále mi v hlave vŕta, koľkí ľudia z mesta Púchov, Pov.Bystrica, Ilava chodí na poradu? Pochádza niekto z vás z týchto miest? Možno sa niektorí medzi sebou poznáme, ale nevieme o tom. Hm? Rada by som poznala počet ľudí, ak môžte ozvite sa.
Nepochádzam z Ilavy, ale máme tam chalupu. Čo ti vrta v hlave? Začni niečo podnikať.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Evanka
A ty vieš koľko má endrju rokov, keď mu tak pochlebuješ?
Evanka neviem a ani ho nepoznám, urazila som tým niekoho?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať