Zavrieť

Porady

ACTA.

Tak a Acta neplatí!Neodsúhlasili.Kľudnejšie môžu dýchať najmä tí,ktorí sťahujú viac.Je to dobrá správa./Pre autorov,majiteľov to je špatná správa.Bol niekto v Blave protestovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja nie - ďáááááááálekóóóó - ale dalo sa tušiť, že to neprejde - veď okrem "sťahovačov" by to postihlo (a poškodilo) aj mnoho ľudí a organizácií, ktoré liečia práve tých najchudobnejších generikami - prakticky by niekoľko miliónov ľudí zostali bez akýchkoľvek liekov.
    A ešte tie "právomoci" prehrabávať sa v elekronických zariadenia a narušovať súkromie (prakticky si čítať dôverné informácie) - toť náznak celosvetovej kontroly.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Theo to podľa mňa až príliš zjednodušene povedal. Vôbec nesúhlasím že išlo o to kontrolovať "sťahovačov" a autori a majitelia sú teraz na tom zle...

    Teoretický príklad: Spisovateľ Dan Brown píše ďalší svetový bestseller a na hranici mu skontrolujú laptop nájdu tam "podozrivý materiál" a milý spisovateľ bude sedieť pár dní v base pokým sa celá záležitosť nevysvetlí....

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    MPCA-máš pravdu,ale keby som-sme každý detail rozpracovali,to by bola doba na nové hlasovanie.S tým kontrola sťahovačov:aj mne sa zdá blbosť,ale písali o tom v mnohých krajinách EU,aj v Rusku.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Oni to napísali veeelmi zjednodušene. Ja som pred dvomi mesiacmi čítal celú ACTU,,, poviem zaujímavé čítanie... http://www.stopacta.sk/stop-acta/aktovka/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.