Zavrieť

Porady

Registračný list FO

jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Vedel by mi niekto poradiť, ako vyplniť a elektronicky poslať zmenu v RL ?
Mám pracovníčku, ktorá sa 15.9.2007 vydala a treba do SP nahlásiť zmenu mena. Akosi to neviem.
Prosím, poradíte ?
Vopred díky.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jamis Pozri príspevok
Vedel by mi niekto poradiť, ako vyplniť a elektronicky poslať zmenu v RL ?
Mám pracovníčku, ktorá sa 15.9.2007 vydala a treba do SP nahlásiť zmenu mena. Akosi to neviem.
Prosím, poradíte ?
Vopred díky.
Aký konkrétny problém máš? Si v systéme EZU?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

smith Pozri príspevok
Aký konkrétny problém máš? Si v systéme EZU?
???????...tak to je na mňa veľa, to čo je ?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Elektronický Zber Údajov. Nad 9 zamestnancov si povinná používať, do 9 dobrovoľne. To je vlastne elektornická podateľňa mesačných výkazov poistného.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Aha...Už som v obraze. Pravdaže mám. Robím mzdy 15-tim zamestnancom. Výkazy posielam pravideľne mesačne. Včera som posielala i prihlášku nového zamestnanca, ale tú zmenu neviem ako vyznačiť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ako si spravila zmenu v mena v MRP?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pri exporte do súboru, keď dojdeš už ku kroku, že máš zoznam zamestnancov tak sa postav na meno, u ktorého vykonávaš zmenu. Postav sa na stlpec "Typ reg.listu" (prefarbý sa na modru) a stlač tlačítko opraviť. Vtedy sa ti ponúkne možnosť zadať typ: prihláška, odhláška, zmena.... A potom si daj uložiť do súboru. A ten súbor potom tým istým spôsobom ako mesačné výkazy posielaš do SP.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

lenkak Pozri príspevok
ako si spravila zmenu v mena v MRP?
Práve, že neviem ako mám spraviť túto zmenu.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jamis Pozri príspevok
Práve, že neviem ako mám spraviť túto zmenu.
Na karte zamestnanca predsa. A potom ten postup ako som písal.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

RLFO sa dá aj natypovať ručne na stránke sociálnej poisťovne. To pre prípad, že software nevytvorí xml súbor.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Zita4 Pozri príspevok
RLFO sa dá aj natypovať ručne na stránke sociálnej poisťovne. To pre prípad, že software nevytvorí xml súbor.
Mne zatiaľ MRP vždy vedeľ vytvoriť xml súbor bez chýb. Na začiatku kým som nevedel popísaný postup, tak som používal ručné vyplnenie RLFO cez EZU.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Vzhľadom na to, že mám už viacej rokov a akosi mi to technicky prestáva myslieť, nejde mi to. Budem sa s tým musieť zajtra trocha pohrať. Dúfam, že sa mi to podarí, ako všetko doteraz.
Ja by som to potrebovala vysvetliť popopate.
Díky za trpezlivosť so mnou.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Zatial som to vypísala ručne. Uvidím nabudúce.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
jamis Pozri príspevok
Práve, že neviem ako mám spraviť túto zmenu.
odporúčam cez históriu daného zamestnanca. Ostatok platí ako písal Smith.
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

jamis Pozri príspevok
Vzhľadom na to, že mám už viacej rokov a akosi mi to technicky prestáva myslieť, nejde mi to. Budem sa s tým musieť zajtra trocha pohrať. Dúfam, že sa mi to podarí, ako všetko doteraz.
Ja by som to potrebovala vysvetliť popopate.
Díky za trpezlivosť so mnou.
Jamis, ja som sa tiež s tým trápila cez MRP a nešlo mi to, zatiaľ to robím cez EZU - a manuálny vstup, ale zajtra to skúsim podľa postupu, ktorý napísal Smith - tak dúfam, že sa to podarí .
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

Mzdy MRP zatial reg. list - zmena - vygenerovat nevedia. Je to uvedene na internetovej stranke mrp.
0 0
andrea33 andrea33

andrea33 je offline (nepripojený) andrea33

Mam otazku - som FO DPO a chcem urobit zmenu VZ pri nemocenskom poisteni. NP mi vzniklo 21.12.2007 s max VZ, zmena ma nastat od 1.1.2008 s VZ 8100 Sk. Kde sa tato zmena vyznacuje? Vo vrchnej casti vyznacim krizikom Zmena, v casti 11 vyplnim datum vzniku NP (u mna 21.12.2007), VZ 8100 Sk a v casti 12 vyplnim datum vzniku zmeny 1.1.2008? Staci to? Nikde inde nevidim priestor na uvedenie zmeny VZ a datumu tejto zmeny.
Poradte poradaci!
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Prosím Vás, pri vyplnení registračného listu mi v programe nevypisuje v oddiely č. 1 identifikačné číslo. Poradíte, kde by som si to mohla nastaviť? Ostatné údaje vypluje program bezchybné a úplne. Mám vizuálny MRP.
Ďakujem.
0 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

Janiela Pozri príspevok
Prosím Vás, pri vyplnení registračného listu mi v programe nevypisuje v oddiely č. 1 identifikačné číslo. Poradíte, kde by som si to mohla nastaviť? Ostatné údaje vypluje program bezchybné a úplne. Mám vizuálny MRP.
Ďakujem.
Indefikačné číslo v oddieli 1 vyplňuješ len vtedy, keď si SZČO alebo DPO
pri zamestnancov sa nevyplňuje.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Ďakujem, nikdy som si nevšimla, že pre ZC IČZ nie je nutné písať. Ďakujem.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den
mali sme teraz kontrolu z Upsvar a pozerali nám dohody a zmluvy a RLFO. Na zmluvu to máme ok ale na dôchodcov a dohody o PC sme nemali RLFO. My im dávama zmluvy vždy na jeden rok ale nedávame prihlášky a odhlásky na konci a začiatku roka. Teraz neviem ako mám vypísať RLFO či tam mám dať zmenu alebo odhlášky a prihlášky. A ako je to s dátummi?
Keby som vedela tak im dám dohodu na dlhšiu dobu ako rok. Dá sa to vôbec? Nabuduci rok by som to spravila.
Dakujem za pomoc
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať