Zavrieť

Porady

Výroba firemných novoročeniek

..napadlo ma k tejto téme, či by sme sem nemohli prilepiť rôzne typy na firemné novoročenky, prípadne by nás možno zdatnejší navigovali, ako urobiť tú vlastnú - originálnu....... a potom sa môže hodnotiť. Fantázii sa medze nekladú.....
Čo vy na to???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    atramka je offline (nepripojený) atramka

    atramka
    všetci máte novoročenky už hotové, alebo sa pýtam zavčasu?????
    Zaujalo to niekoho??? Hoďte tipy..... prosím....
    Jednoduché a vkusné, poďakovanie obchodným partnerom, motívy, krajinka, príroda, .....možnosť doplniť logo firmy.
    Naposledy upravil atramka : 04.12.06 at 12:25

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    jasné že zaujalo :-)
    Novoročenky ešte nie sú hotové aj tipy by boli a skúseností z predchádzajúcej práce v reklamnej agentúre len upresniť trošku bližšie aspoň oblasť pôsobenia alebo podobné informácie

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Mam v zbierke par novoroceniek, ktore boli jednoduché a napriek tomu ma velmi zaujali. Napriklad tym, ze boli vytlacene na pauzovacom papieri so striebornym nadychom, alebo tym ze k obycajnej novorocenke bol podla zamerania klienta priviazany klas obilia, alebo prilepeny malicky medovnicek. Tiez sa mi pacia napriklad jednoduche novorocenky ktore su vytlacene napriklad na tmavomodrom alebo tmavozelenom podklade a striebornou alebo zlatou sietotlacou sa tam dotlaci text a logo.
    Originalne mozu byt tiez urobene novorocenky kde sa na fotografiu so zimnou krajinkou doretusuje kolektiv vasej firmy alebo samostatny cloviecik a rukou dopise text a podpis.
    No ale kazdemu sa paci nieco ine takze nech sa pripoja aj ostatni :-)

    atramka je offline (nepripojený) atramka

    atramka
    viki, no asi to naši poraďácki kolegovia neriešia :-(, alebo už majú všetko hotové a nebodaj aj rozposlané......
    Ja som si myslela,že urobíme aj súťaž poraďákov o naj..... novoročenku, no na túto tému sa tu bavíme iba my dve.

    atramka je offline (nepripojený) atramka

    atramka
    Ako to letí........no a je tu už zas čas vianočných a novoročných pozdravov.
    Aký je Váš názor na " mailové novoročenky" firemným partnerom??
    Prilepí niekto nejaký pekný návrh na mailovú novoročenku??
    Ďakujem vopred.

    Výroba firemných novoročeniek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.