Zavrieť

Porady

výberové konanie na zamestnanca

viete mi poradiť aké otázky by som mala položiť osôbke ktorá bude učite dobre stresovaná a ja ak budem ako prísediaca na výberovom konaní na asistentku riaditeľa. som len účtovník firmy ale šéf chce aby som pri tom výbere bola.
Tak poradťe ako by to mohlo prebiehať a čo sa mám pýtať. už teraz vám pekne ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    ataner
    viete mi poradiť aké otázky by som mala položiť osôbke ktorá bude učite dobre stresovaná a ja ak budem ako prísediaca na výberovom konaní na asistentku riaditeľa. som len účtovník firmy ale šéf chce aby som pri tom výbere bola.
    Tak poradťe ako by to mohlo prebiehať a čo sa mám pýtať. už teraz vám pekne ďakujem
    Ak ju beriete na pozíciu, ktorá sa týka aj teba - teda bude vykonávať prácu aj pre teba, či už podklady, alebo výstupy, tak sa smelo pýtaj na veci ktoré budeš potrebovať od zamestnanca, konkrétne čo od neho budeš v praxi potrebovať, či vie robiť vo worde, v exeli, či vie niečo z účtovníctva, či ovláda net, poštu...... - priprav si presne otázky - záležia od funkcie, nerob si škrupule, lebo je veľmi dôležité aby si mal dobrého zamestnanca ktorý si bude vedieť robiť robotu, aby si neprišiel ty o nervy vysvetľovaním a nebodaj učením základných vecí....
    Ja osobne by som takýto postup - zúčastňovania sa na výbere len uvítala.
    držím palec

    výberové konanie na zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.