Zavrieť

Porady

Dostala som dotáciu na začatie podnikania a čo dalej

Chcela by som poprosiť o radu.
Od apríla mám v živnosti začatie podnikania. Bola mi schválená dotácia na začiatok podnikania, a bolo mi povedané že náklady súvisiace s podnikaním treba uhrádzať len platobnou kartou. Ja som už nejaký materiál (pečiatky, etiketovacie kliešte) nakúpila ale na bloček, pretože kartou sa platiť nedalo.
Mám podla bločku presne presunúť z podnikateľksého účtu tú čiastku na svoj osobný účet alebo čo s tým.
Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    Nejak specialne Ti nepomozem, ale peniaze urcite nepresuvaj z podnikatelskeho na tvoj osobny ucet. O platení vylucne platobnou kartou som este nepocul.......Peciatky a podobny material vela nestoja avsak mozno by si mala z tej dotacie nakupit nejake stroje resp. veci , ktore priamo suvisia s podnikanim. Toť moj nazor

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Prostriedky z dotácie by si mala využiť podľa kalkulácie uvedenej v podnikateľskom zámere.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Dolezite je, co mas v zmluve. Precitaj si poriadne zmluvu.

    Nezda sa mi, ze by v zmluve bola zakotvena podmienka platby platobnou kartou... Viem si predstavit uhradu z bankoveho uctu (na zaklade faktur), ale aj tak sa mi nezda, ze by ta obmedzovali v sposobe platby.

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    tak neviem, ale UPSVAR pri dotaciach neobmedzuje ci sa ma platit len platobnnou kartou. Nakup moze byt aj v hotovosti. Jedine obmedzenie je, ze musis nakupit to co si uviedla v podnikatelskom zamere

    Dostala som dotáciu na začatie podnikania a čo dalej

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.