Zavrieť

Porady

pripad borovych, anglicka organizacia ss

aj ked tema o boji za navrat deti borovych zadavatelka uzatvorila, kedze splnila svoj ucel (suhlasim, deti su na sk),

ale dana tema zdaleka nie je vyriesena, velmi by ma zaujimal oficialny dalsi postup, riesenia,

a co dalej vobec,

vari netreba bojovat dalej? ak je to naozaj inkvizicia, tak uz netreba dalej bojovat? to uz nas nemusi zaujimat, co sa bude dalej diat??
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tema o nutenych adopciach je este volna
http://www.porada.sk/t204258-peticia...slovensko.html

Pisala si, ze nic o tychto veciach nevies, skus nieco precitat v tlaci, alebo v 2 temach na Porade. Temu som hlavne zavrela koli nedostojnym prispevkom na jej konci. Zial, ludia su rozni.

Neprinalezi nam hodnotit anglicky system socialnej pomoci a ochrany, ked nepozname jej podstatu a jej pravidla, aby sme vedeli spravne argumentovat.

Nadavat to mozeme, aj v tejto teme.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

alaya1 Pozri príspevok
Tema o nutenych adopciach je este volna
http://www.porada.sk/t204258-peticia...slovensko.html

....Neprinalezi nam hodnotit anglicky system socialnej pomoci a ochrany, ked nepozname jej podstatu a jej pravidla, aby sme vedeli spravne argumentovat....

Nadavat to mozeme, aj v tejto teme.

prave preto je tema aktualna, aby sme zisklali informacie, fakty, argumenty, a to, ci nam ne/prinalezi hodnotit plati len dovtedy, kym nie sme tym zasiahnuti (co sa stalo),
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V tvojom nazve temy je "pripad Boorovych, pripla som ti aktualnu, zivu temu".Aj ked je to uz ukoncene, su doma.

A "anglicka organizacia ss"- o com mame diskutovat? O pravnyvch predpisoch? neporozumela som zhluku 2 tem v jednej.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ktovie, kde je pravda-poznáme osobne Boorových ? Ja by som to takto jednostranne nevidel, pevne dúfam,že sa detičky budú mať dobre a nebudeme počut o nejaký čas,že sa im niečo stalo...tie súdy mali asi viac info ako my tu za pc..., neviem ja som z tých Boorových nemal dobrý pocit...
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Z Anglicka ani krava neni dobrá a nieto súdny systém.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Ma niekto neaky link, neaky nezavisly pohlad na cely pripad?
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V temach o Boorovych mas mnoho linkov pripnutych. Je vsak informacne embargo, nemoze sa zverejnit vsetko, co by sa malo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

akože neviem porovnávať demokratickú krajinu s jednotkami SS sa mi nezdá OK, zadávateľka asi nevie kto to boli SS odiely a ani SS- obergruppenfuhrer Reinhard Heydrich a spol.- akože porovnanie je úplne od veci...
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Stanislav 1975 Pozri príspevok
akože neviem porovnávať demokratickú krajinu s jednotkami SS sa mi nezdá OK, zadávateľka asi nevie kto to boli SS odiely a ani SS- obergruppenfuhrer Reinhard Heydrich a spol.- akože porovnanie je úplne od veci...
Stanko, SS - SOCIAL SECURITY = Anglická sociálka
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Stanislav 1975 Pozri príspevok
akože neviem porovnávať demokratickú krajinu s jednotkami SS sa mi nezdá OK, zadávateľka asi nevie kto to boli SS odiely a ani SS- obergruppenfuhrer Reinhard Heydrich a spol.- akože porovnanie je úplne od veci...

stanko, ja neporovnavam "fuhrera" , je to skratka pre social service, podobnost cisto nahodna
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kto ma zaujem o informacie,
TV JOJ.
o 22:00 odvysielame mimoriadne vydanie relácie Slovensko naživo ŠPECIÁL s Jánom Mečiarom. Téma: Bez detí neodídem - Návrat domov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v danej veci vie skutočnú pravdu iba rodina Boorových...... nech už je aká koľvek, sú skutočnosti ktoré sa určite nedozvieme......len neviem prečo si zase niekto naháňa sledovanosť.....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j Pozri príspevok
v danej veci vie skutočnú pravdu iba rodina Boorových...... nech už je aká koľvek, sú skutočnosti ktoré sa určite nedozvieme......len neviem prečo si zase niekto naháňa sledovanosť.....
Daj to vybubnovat, aby sa ludia o tom dozvedeli......
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

lujza.j Pozri príspevok
v danej veci vie skutočnú pravdu iba rodina Boorových...... nech už je aká koľvek, sú skutočnosti ktoré sa určite nedozvieme......len neviem prečo si zase niekto naháňa sledovanosť.....
Prekristapána, no veď takto nech si naháňajú sledovanosť každý deň. Veď to, že reportéri sa tomuto prípadu venovali niekoľko mesiacov a nebyť nich tak neviem, neviem, hádam to len môžu dať do telky. Tisíce ľudí, ktorí túto udalosť sledujú, čakali na tento deň a každú reportáž o tom. Len na fb je niekoľkotisíc intenzívne sa zaujímajúcich, tak prečo by to nemali dať do telky. Stále lepšie, ako farmárov hľadajúcich ženu.
Súd deti vrátil. To hovorí za všetko..
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja vám vaše názory neberiem..... je to naháňanie sledovanosti na cudzom nešťastí /kto chce najde si info aj inde/ ....a reportéri..... ved je to ich robota a dobre ich za to platia....

hádam to len môžu dať do telky
....móžu ved tam je už všetko....a o tom rozhoduje niekto iný, ale nie divák...tak ako o tom čo bude, ale nebude odvysielané o tej alebo onej veci napr. TV novinách.....alebo čo bude alebo nebude v tlači....rozhodne vždy len šéfredaktor..... tak to je aj v TV reportér urobí a má odvysielanú iba takú reportáž akú mu "hore" povolia.....
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

nestihla som reportaz, zajtra pozriem z archivu,

moj nazor je, ze taketo veci treba vysielat, je nutne informovat, cim viac vieme, tym viac mozeme zabranit podobnym nestastiam,

ano, treba rozoberat taketo pripady verejne, inac sa vsetko ututla, a nie je to prizivovanie sa na nestasti, dnes su to borovi, zajtra to moze byt ktokolvek iny,

a tyka sa to vsetkych oblasti, napriklad prace v zahranici, kolko nestasti sa deje v tejto oblasti, aj tu mame cusat?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Celá táto kauza je založená na nepodložených, sfalšovaných a nepravdivých obvineniach a bez dôkazov.
Ian Josephs - nezávislý britský právnik konštatoval toto:
Bol to biznis, tvrdí právnik

Chlapci sa stali obeťou britského systému. Systému, ktorý odoberá deti aj na základe najmenších podozrení. Je to biznis, hovorí Ian Josephs. Britský právnik, ktorý žije v Monacu a na vlastnú päsť pomáha rodinám, ktoré majú taký problém ako Ivana Boórová.
Podľa tohto právnika si Samka a Martinka jednoducho niekto objednal. "Žiadni svedkovia, žiadne dôkazy o tom, že bola za nejaké zranenia zodpovedná. Viete v trestnom práve by to muselo byť odložené, lebo nie sú dôkazy. V tomto rodinnom práve je to o tom, čo si sudca myslí," tvrdí právnik Ian Joseph.
http://udalosti.noviny.sk/pochybne-a...a-letisko.html
Jednoducho povedané - niekomu sa deťúrence zapáčili, tak podal podnet (cez britských lekárov - veď libry so cool), SS zaúradovala podľa rodinného práva - tam sa nič neoveruje, jednoducho sa verí tomu, čo povie ten prvý. A sudca vo väčšine prípadov to odklepne. Veď preto nie sú tam povolené "tretie" strany, odporca (rodič) často nemá ani právo nahliadať do spisov, nemá nárok na právneho zástupcu ex offo.

Je to vyslovene legálne kupčenie s deťmi pod záštitou britského práva a britskej koruny, tej koruny, ktorú nosí na hlave Alžbeta II.
A keďže ona je hlavou, pod ňu spadá aj jurisdikcia (je to monarchia) - teda za toto je zodpovedná samotná kráľovná. Teda samotná kráľovná podporuje obchod s deťmi!

(Dúfam, že to číta niekto z britskej ambasády - aspoň zistí, že nie všetci sú na hlavu padnutí a poznajú pomery v ich právnom systéme)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
v danej veci vie skutočnú pravdu iba rodina Boorových...... nech už je aká koľvek, sú skutočnosti ktoré sa určite nedozvieme......len neviem prečo si zase niekto naháňa sledovanosť.....
...ja by som aj vedel ........aspoň o dvoch ...

Skutočnosť je ale aj asi taká , že právo je potrebné dodržiavať v každej krajine , kde sa nachádza jedinec .
A v Engliš platia zákony aj 200 - 300 rokov staré ...
Raz darmo , keď niekto nevie , že svojmu decku na výlete v USA nemôže jednu výchovnú po riti vypáliť , nuž riskuje aj basu na tvrdo ...
Ešte väčšie riziko je u moslimov , ak začne chlastať niekde na verejnosti a následne obťažovať ženskú v burke - takémuto sa už vraví samovrah ...
alaya1 Pozri príspevok
Daj to vybubnovat, aby sa ludia o tom dozvedeli......
Nie je potrebné ... na to sú iní ...
lujza.j Pozri príspevok
ja vám vaše názory neberiem..... je to naháňanie sledovanosti na cudzom nešťastí /kto chce najde si info aj inde/ ....a reportéri..... ved je to ich robota a dobre ich za to platia....

....móžu ved tam je už všetko....a o tom rozhoduje niekto iný, ale nie divák...tak ako o tom čo bude, ale nebude odvysielané o tej alebo onej veci napr. TV novinách.....alebo čo bude alebo nebude v tlači....rozhodne vždy len šéfredaktor..... tak to je aj v TV reportér urobí a má odvysielanú iba takú reportáž akú mu "hore" povolia.....
Odbočím trochu pre prirovnanie , aby sa lepšie pochopilo .

Po nešťastí v Kurimanoch sa vláda rozhodla
BRATISLAVA 19. decembra (SITA) – Vláda na dnešnom rokovaní súhlasila s návrhom ministra dopravy Jána Počiatka odškodniť pozostalých po obetiach tragického nešťastia pri výstavbe diaľničného mosta pri obci Kurimany neďaleko Levoče. Štátne odškodné má byť nad rámec finančného odškodnenia vyplácaného stavebnými firmami - spoločnosťami Bögl a Krýsl, k.s., Semos, s.r.o. Prešov a Sociálnou poisťovňou. Pre každú manželku, každé nezaopatrené dieťa a pre rodiča - matku slobodnej obete má ísť odškodnenie vo výške 33 tisíc eur, čo predstavuje celkovú sumu 297-tisíc eur. Zo štyroch usmrtených robotníkov boli traja ženatí a jeden slobodný bezdetný. Zostalo po nich päť nezaopatrených detí. Štátne odškodnenie sa k pozostalým má dostať do 28. decembra.
Zaujímavé ale je , že takto nebol odškodnený žiaden iný pozostalý , ktorému niekto blízky ostal na pracovisku a potom ho v čiernej sanite odviezli ...
Veď aj to boli nešťastia a vláda ništ ...dokonca možno ani zamestnávateľ , maximálne poisťovňa - ak nebožtík bol poistený ...

Takže televízie naháňajú sledovanosť a vláda/y zasa tie body do budúcich volieb......a to každá a v každej krajine ...

Ale aby jasné bolo ...
Love nezávidím pozostalým ...
Taktiež tie deti si ( možno ) prežili to svoje ....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Deti Boorove su len vzorka toho, co sa s adopciami vo svete robi. Je to biznis o velkych peniazoch, kde si ruky podavaju a hlavne mydlia mnohi.

SS je len sprostredkovatel, myslim, tiez za dost slusne peniaze.

A ze deti si prezili svoje? Odobrate boli ako velmi malicke, teraz su vo veku, ked si mozno ten starsi bude nieco pamatat, mladsi urcite nie. Chvala Bohu, ze to vyriesili takto.

A ti, co si myslia, ze deti su odoberane len ludom, ktori porusuju zakon tej, ktorej krajiny, odporucam- yotube, su tam skryte nahravky rodicov, ako sa postupuje pri odoberani deti SS pracovnikmi,- aj v starsom veku. So zeliezkami na rukach- DETI:
Sem to nedam, viem preco.

A prezila si to najviac MATKA. Nie deti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1 Pozri príspevok
vo svete robi. Je to biznis o velkych peniazoch, kde si ruky podavaju a hlavne mydlia mnohi.
...
...a myslíš , že Slovensko je výnimka ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať