Zavrieť

Porady

Nahrávanie TV

Čaute.

Chcem sa spýtať ako je to so zapojením keď chcem nahravať TV s dvd a video prehravačom a telku mam z dekodera zapojenu to TV. asi som to vysvetlil ako maďar ale ešte raz .

Mám satelit z neho kabel do dekoderu a z dekoderu scard do tv. potom mam este video a dvd prehravac v jednom a ten mam cez scard zapojeny do dekodera. Teraz by som chcel vedieť či je možné a ako nahravať s tým prehrávačom (buď na kazetu DVD či USB klúč ) a ako to zapojiť.


Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Aky mas box (zrejme dekoder = box), dnes uz prevazne vsetky boxy su PVR (personal video recorder) a dokazu nahravat na vstavany HDD, resp na USB, alebo ext. HDD)
    Nahravat nieco na kazetu, alebo DVD sa mi uz zda dost pritiahnute za vlasy

    rentoonn je offline (nepripojený) rentoonn

    rentoonn
    dekoder mam opensat x 710 a ten to nedokaže .. a to na kazetu a DVD som uviedol ako priklad na klúč by som to chcel nahrať len neviem ako nato (a dalsi problem je že to ani nie je pre mna ale to idem jednej tetke urobiť dnes vecer tak aby som to tam nemusel studovat )

    nalim07 je offline (nepripojený) nalim07

    nalim07
    No najlepsie bude asi ten obraz prehnat cez DVDrekorder, tj zo satelitu do dekoderu, odtial do DVD a odtial do tv. Moj nazor. Skus si precitas navod k tomu DVDrekorederu, tam by malo byt popisane, akym sposobom to pozapajat aby si mohol nahravat. Ak nenajdes navod doma, tak si ho lahko stiahnes z internetu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.