Zavrieť

Porady

Renovacia kuchyne ikea savedal

Ahojte priatelia, chcela by som premalovat kuchynsku linku ikea savedal odtien dub na bielo.
Kedze manzel moje nadesnie nezdiela, rozmyslam premalovat to sama. Viete mi poradit farbu, ktora je na to vhodna?
Uvazujem nad akrylovou alebo kriedovou Annie Sloan? Neviete mi povedat, ktoru vybrat a na co si davat pozor? Pripadne vase skusenosti s tou ci tou fabrou alebo vysledkom...Velke DAKUJEM
Naposledy upravil ivka70 : 12.02.19 at 14:02 Dôvod: reklama
3 komentárov     zbaliť
afrikánka Na odpoved som aj ja zvedava, lebo nikdy sa mi nepodarilo natriet tak, aby som bola s vysledkom spokojna...zeby druh farby?
Inac, si odvaznaaa...
buchač Kedze manzel moje NADSENIE nezdiela,...
----------------------
Kedže nepoznáš zmýšľanie mužov, tak sa mu nečudujem...
On nie je nadsený...on je zdesený..

Ale inak ? Také dvierka horia pekne...ale na druhej strane poriadne zadrbú komín.
vicktor Ivka, to si naozaj povazovala za reklamu na IKEU? Omyl...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Asi nenatierat, skor by som ti doporucila vymenit horne dvierka, ked tak tuzis po zmene...pokial viem, tak rozmery su v Ikei nemenne, vypadli iba 50cm skrinky. Alebo sa obrat na profi natieraca.
    vicktor Pokial ja viem, tak pred par rokmi kompletne zmenili cely kuchynsky system.
    Potom je otazne ci ta linka bola kupena pred alebo po.
    afrikánka Mas pravdu, zmenili, ale zda sa mi, ze spodne skrinky...vrchne by mali byt rozmerovo totozne. Je na zadavatelke, aby si ich pomerala. Ale ak ma spodne zachovale, tak by mozno stacilo vymenit vrchne, trebars aj s korpusom...pre zmenu ma velku moznost vyberu, stylu...toho jeeee
    Niba AA ...tam uz som dnes pisala, dakujem ..a s tapetou nie som nejak stotoznena

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    nahaj tak

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Chápem, že si asi našla nejaké internetové inšpirácie na zmenu v doomácnosti, ale nie je to tak jednoduché, ako si to predstavuješ. Navyše si si vybrala nehorázne predražené farby. Jednoduchšie je dvierka vymeniť. Výsledok nebude taký, ako je to prezentované na fotkách na nete.

    Ale ak to chceš vyskúšať, nenechaj sa odradiť. Kúp si jedno balenie farby, dobrý štetec (s jemnými štetinami) a skús jedny dvierka premaľovať. Ak sa ti výsledok bude páčiť, tak si to zrealizuj.
    Dáša_ jedine valčekom takúto plochu natierať. Ideálne by bolo nastriekať.

    Renovacia kuchyne ikea savedal

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.