Zavrieť

Porady

účtovné software

Chcem sa poradiť, čo je lepšie na vedenie účtovníctva v malej firme stolový klasický PC alebo prenosný notebook so software podvojného účtovníctva? Doporučené bolo klasický PC. Vopred ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ak sa rozhodneš pre notebook, zadováž si k nemu aj klasickú klávesnicu. Na ntb si síce môžeš nahrávať čísla aj na hornom riadku, je to však dosť nepohodlné. Ak si však prepneš klávesnicu na číselnú, niektoré klávesy sa zmenia na čísla (m=0, .=des. čiarka, -=+, j=1, k=2, l=3, ô=-, u=4, i=5, o=6, p=*, ý=7, á=8, í=9, é=/), ale ak chceš napísať písmenká, znova sa musíš prepnúť na klasickú klávesnicu, napr. ak napíšeš Klatovy zobrazí sa ti:
    23at6vy

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Zadávaš v téme účtovný softéry, ale otázka sa skôr týka hardvéru a účtovníctvo. Vhodnejší je určite stolový PC, nakoľko sa v účtovníctve pernamentne využíva číselná klavesnica a je možnosť celú klávesnicu prispôsobiť k potrebám užívateľa. Samozrejme aj notobooku je možné zakúpiť numerickú klávesnicu, avšak práca už nie je taká pohodlná ako s klasickým PC. Za rovnakú cenu dostaneš výkonnejší PC ako notebook.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Rozálka píšeš rýchlejšie......ale to nič, lebo tri krát som musel odbehnúť od PC

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    Rozalka Pozri príspevok
    Ak sa rozhodneš pre notebook, zadováž si k nemu aj klasickú klávesnicu. Na ntb si síce môžeš nahrávať čísla aj na hornom riadku, je to však dosť nepohodlné. Ak si však prepneš klávesnicu na číselnú, niektoré klávesy sa zmenia na čísla (m=0, .=des. čiarka, -=+, j=1, k=2, l=3, ô=-, u=4, i=5, o=6, p=*, ý=7, á=8, í=9, é=/), ale ak chceš napísať písmenká, znova sa musíš prepnúť na klasickú klávesnicu, napr. ak napíšeš Klatovy zobrazí sa ti:
    23at6vy
    ak sa rozhodne pre notebook, existujú aj notebooky priamo so zabudovanou numerickou klávesnicou . Ja takýto notebook používam na účto, a som s ním spokojná.

    ivamon je offline (nepripojený) ivamon

    ivamon
    Dobrý deň, ja by som potrebovala poradiť v MONEY S3 jednoduché účto. Je možné tam niekde nastaviť aj prečíslovanie už nahodených dokladov, keďže sa mi stalo, že som niektoré potom musela odtiaľ odstrániť ? Chcela by som to mať v poradí. A ak to nie je možné, tak aký je potom postup ? Nevadí to ?

    Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

    Miriam.x
    ivamon Pozri príspevok
    Dobrý deň, ja by som potrebovala poradiť v MONEY S3 jednoduché účto. Je možné tam niekde nastaviť aj prečíslovanie už nahodených dokladov, keďže sa mi stalo, že som niektoré potom musela odtiaľ odstrániť ? Chcela by som to mať v poradí. A ak to nie je možné, tak aký je potom postup ? Nevadí to ?
    http://www.porada.sk/f56-money-s3.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.