Zavrieť

Porady

Ako dlho bude moj nezaplateny dlh vedeny v Slovak Banking Credit Bureau a ako dlho bude vymahatelny ?

asi pred 11 rokmi so si zobral uver v tatra banke ktrory nebol cely splateny . potom som odisiel do zahranicia kde som bol skoro 10 rokov .Ako dlho je mozne tento dlh vymahat ? a ako dlho bude vedeny v Slovak Banking Credit Bureau ?
Dakujem
4 komentárov     zbaliť
ivka70 Pocas tvojej nepritomnosti ho banka vymahala? Mas nan exekuciu?
MichalJ Netusim nemal som trvaly pobyt na Slovensku vobec som sa tu nezdrziaval takze neviem.
willma chod na súd v mieste svojho posledného TP ak nenájdu exekučný titul, tak by mala byť pohľadávka premlčaná
ivka70 Nemusi byt premlcany, lehota sa nepocita od zobratia uveru ale od nezaplatneie splatky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Hľadaj odpoveď priamo pri zdroji... v Tatrabanke a v tom BCB...

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    to, že si odišiel mimo Slovenska, resp. zmenil trvalý pobyt nie je dôvod na upustenie od vymáhania Tatrabanky alebo inej vymahačskej firmy poverenej Tatrabankou.

    Ako dlho bude moj nezaplateny dlh vedeny v Slovak Banking Credit Bureau a ako dlho bude vymahatelny ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.