Zavrieť

Porady

Dohoda a prac. zmluva.

Ako by som mala prihlasit pracovnicku do SP, ktora skoncila u nas 31.08.05 a od

1.9.05 sme s nou uzavreli Pra. zmluvu.
Mam ju odhlasit a znova prihlasit cez Reg. list?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Treba urobit ukoncenie poistenia DoVP k 31. 8. 05 a vyplnit nový registračný list so zaciatkom 1. 9. 2005. Je to potrebne urobit - a na reg. list k dohode treba hore uvadzat poznamku "DoVP" aj pri zaciatku aj pri ukonceni.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    mackova
    Ako by som mala prihlasit pracovnicku do SP, ktora skoncila u nas 31.08.05 a od

    1.9.05 sme s nou uzavreli Pra. zmluvu.
    Mam ju odhlasit a znova prihlasit cez Reg. list?
    Odhlásiť cez reg.list na dohodu a prihlásiť cez reg.list na prac.zmluvu.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    abel
    Treba urobit ukoncenie poistenia DoVP k 31. 8. 05 a vyplnit nový registračný list so zaciatkom 1. 9. 2005. Je to potrebne urobit - a na reg. list k dohode treba hore uvadzat poznamku "DoVP" aj pri zaciatku aj pri ukonceni.
    Dnes je 18-teho septembra. Pracovný pomer od 01.09. ??????

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    STRELEC
    Dnes je 18-teho septembra. Pracovný pomer od 01.09. ??????
    Veru, občas termíny sa zmeškajú.....zaujímalo by ma, či už niekoho za to pokutovali. A nedali by sa radšej urobiť tie registrácie k 19.9.? A zmluvu poopraviť čo sa týka dátumu. Ale ak bola náhodou zmluva dodaná na úrad práce, to už je ťažšie.
    Naposledy upravil Paula : 18.09.05 at 11:51

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Mňa raz pokutovali , že som neskoro o jeden deň odhlásila pracovníka zo SP.Ale našťastie to nebola veľká suma.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Ak sa nemýlim je to 100Sk na deň... , ale možno si to nevšimnú .... veď toho majú dosť... nuž, ale ako sa dá tiež by bol schodnejší ten posun nástupu do zamestnania..

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    Zdravím účastníkov porady.My zamestnávame pracovníka na dohodu o vykonaní práce, ktorý chodí pracovať podľa potreby/ každý piatok v mesiaci/.Máme ho do Soc.poisťovne prihláseného trvalo t.j. nerobím 4-krát do mesiaca prihlášku a odhlášku.Myslíte, že je to správny spôsob. Pracovníčka na Soc. poisťovni nám nevedela povedať,akým spôsobom to robiť a že sa máme opýtať nejakého právnika.Poraďte prosím.

    elenka je offline (nepripojený) elenka

    elenka
    kikoza
    Zdravím účastníkov porady.My zamestnávame pracovníka na dohodu o vykonaní práce, ktorý chodí pracovať podľa potreby/ každý piatok v mesiaci/.Máme ho do Soc.poisťovne prihláseného trvalo t.j. nerobím 4-krát do mesiaca prihlášku a odhlášku.Myslíte, že je to správny spôsob. Pracovníčka na Soc. poisťovni nám nevedela povedať,akým spôsobom to robiť a že sa máme opýtať nejakého právnika.Poraďte prosím.
    Prihlasuješ a odhlasuješ tú dobu, na ktorú je vystavená DoVP. Ak robíš novú dohodu 4 krát do mesiaca, tak prihlasuješ a odhlasuješ 4 krát do mesiaca.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    No v NR na SP by z vás radosť nemali, ja som mala tiež takto mať nejakých dohodárov a po konzultácii so zamestnankyňou SP mi povedala, že nie raz ho prihlásim a odhlásim až vtedy keď úplne skončí, t.j. môžem ho mať prihláseného od júla a odhlášku spravím až keď úplne skončí napr. v decembri, ak by sa stalo, že mám mesiac kedy mi nepracoval, vediem ho s 0 odmenou...

    Dohoda a prac. zmluva.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.