Zavrieť

Porady

Ukončenie používania registračnej pokladne

Ahojte , som tu nová a preto vás všetkých zdravím. Potrebujem poradiť ako ukončiť používanie reg.pokladne, ktorá fungovala ako PC, ale počítač mi odišiel, nemam mesačnú uzávierku a prešla som na iný počítač s novým programom. Potrebujem okrúhle razítko od technika ak to chcem odhlásiť na DÚ? Ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    potrebuješ potvrdenie od technika, že sa RP pokazila a poprípade zápis, že nie je možné spraviť uzávierky. Ak už túto ERP nebudeš používať, treba jej číslo pridelené od DU odhlásiť, ak je možná oprava a ju odhlásiš tak potom ešte vynulovať GT.

    marymka je offline (nepripojený) marymka

    marymka
    lenkak Pozri príspevok
    potrebuješ potvrdenie od technika, že sa RP pokazila a poprípade zápis, že nie je možné spraviť uzávierky. Ak už túto ERP nebudeš používať, treba jej číslo pridelené od DU odhlásiť, ak je možná oprava a ju odhlásiš tak potom ešte vynulovať GT.
    Díky za radu ja som si to tiež myslela len keď som sa snažila zohnať technika do telefonu mi povedal že sa to dá aj bez potvrdenia, nič viac. Ale že po sviatkoch príde.

    Ukončenie používania registračnej pokladne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.