Zavrieť

Porady

odmietnutie objednavky

Dobry den chcel by som sa spytat co v takom pripade mam eshop s predajom hliníkovych kolies no objednal si u mna jeden clovek sadu kolies v hodnote 460 euro aj s prepravnym no a ked mu prisla zasielka na poste neprevzal si ju a po telefonickom kontakte to poslal spat s tym ze nema alebo skor ze nedostal peniaze . co sa da v takomto pripade robit lebo teraz vlastne mi v tom stoja peniaze da sa nejako proti tomu bojovat.dakujem vopred za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    veru bojovať sa nedá - ošetri si to s dodávateľom, ak ti zákazník neprevezme tovar - môžeš ho dodávateľovi vrátiť

    silviamb je offline (nepripojený) silviamb

    silviamb
    V pripade e-shopov ma zakaznik 7 dni na to, aby mohol bezdovodne vratit tovar, zial neprevzate dobierky sa vyskytuju tiez, s tym clovek nic neurobi. Moznost na osetrenie je zrusit dobierku a dat si platit bud vopred na ucet alebo cez pay pal - aj ked vacsina zakaznikov u nas nakupuje prave na dobierku.

    odmietnutie objednavky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.