Zavrieť

Porady

LIDL- akcie

Dobrý deň, chcem vám opísať moju tohtoročnú skúsenosť s akciami v obchodnej sieti LIDL na kvety. Pri jednej akcii mi do oka padla - dobrá cena na Visteriu a cibuľové kvety - bodkovaná biela ľalia. Neodolala som a kúpila. A aké bolo moje prekvapenie ? Z Visterie (kúpila som si dve rastlinky ) sa vykľula celkom iná rastlina - my to voláme "divé hrozno " a teraz vykvitla mi ľalia - žiadna biela bodkovaná - ale obyčajná žltá - bodky nikde. Pri nakupovaní mi jedna dobrá známa naznačila, že by si z tejto predajne nikdy žiadne rastliny nekúpila. A ja som to pochopila až teraz prečo. Má niekto podobnú skúsenosť?
Usporiadat
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ja mám skusenosť, že v LIDL-i su dobré akcie na priemyselný tovar.

Len sa Vám z neho musí ujsť .

Riešenie je prísť do predajne v deň akcie o 7:00, keď otvárajú a niečo si "vychytiť", alebo vycestovať na vidiek do nejakej oblasti kde je slabá kupná sila a ľudia kupujú len potraviny

a ostatné tovary si nevšímajú.

Nemá zmysel chodiť do LIDL-u v BA či KE ,najlepšie skusenosti

mám práve z LIDL-om v mestečkách okolo 5000 obyvateľov.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

V Lidli nakupujem pravidelne, mám ho hneď pri robote.
S kvetinami mám len dobré skúsenosti. Kupovala som črepníkové kvety, cibuľky aj semená trávy, vždy k úplnej spokojnosti a podstatne lacnejšie ako v iných predajniach. Tiež, ako píše Laco, majú dobrý priemyselný tovar aj textil /detské veci, posteľné plachty/, len si musím privstať, aby sa mi ušlo. Možno si mala len smolu, keby si mala blok asi by ti vrátili aj peniaze.
6 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
Ja mam z Lidla fuchsie a som spokojna. Vlani som si tam kupila gloxiniu a tiez som spokojna. U nas je skor problem, ako vsak citam, ten je vsade, ze sa mi vacsinou nic neujde. Mam odtial aj Calatheu a nema chybu,mam ju rok a je uzasna. Takze okrem toho,ze objednavaju urciteho tovaru malo sa nestazujem.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Lidl, nie je špecializovaný obchod z kvetinami, takže určité nezrovnalosti pri kúpe kvetín by som tam očakávala
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ja som kúpila v Lidli džerzejové obliečky na zips a poviem Vám , nikde som ešte lepšie nekúpila..sú super a kvalitné.. Kvety tam kupujem často, rezané ruže -len tak pre radosť do vázičky a vydržia veľmi dlho a sú veľmi lacné a krásne. To čo sa mi nepačilo som vrátila bez akýchkoľvek problémov...takže spokojnosť
A ako hovorí Laco , ak chceš niečo akciové musíš predbehnúť ranostajov ,dôchodcov, čo kupujú aj to čo nepotrebujú..No aspoň nejaká zábava...
4 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

V Lidli som si kúpila Clematis - veľmi lacný, ale bolo zavčasu, bála som sa, že mi zmrzne, lebo už bol dosť veľký. Na moje prekvapenie, je už krásny. Dokupovala som v kvetinárstve ešte dva trikrát drahšie a nedajú sa s tým z Lidla porovnať.
5 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja mam tiez s Lidlom dobre skusenosti, nekupujem sice rastliny, len sem-tam rezane kvety a naozaj vydrzia dlho, ako to tu niekto pise. Jedine s cim som nebola spokojna boli detske topanocky, velmi pachli po lepidle a nepomohlo nic. Ale inak ostatny tovar bol vzdy v dobrej kvalite a vyborne ceny. Len smola, ze dostavaju par kusov do kazdej predajne.
3 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Asi pred dvoma mesiacmi som kúpila popínavý brečtan v polovičnej cene v Lidli.
Povedala som si, že to risknem a oplatilo sa.
Naopak, v Baumaxe sme pred dvoma rokmi kupovali tuje a ani jedna sa neujala.

Do Lidlu chodím rada, myslím, že potraviny sú omnoho kvalitnejšie a v lepších cenách ako v Tescu. Stále sa dá vybrať v akciovom tovare.
A textil /jedno či odevný alebo dekoratívny/ sa dá naozaj nazvať textilom, látky a úpletoviny sú kvalitné, nemenia po vypratí tvar.

Súhlasím aj s vyššie uvedenými prísevkymi, že zakaždým keď sa nám ujde rezaná kytička za pár drobných, vždy ju manžel prihodí do vozíčka a vo vázičke vydrží aspoň týždeň, určite aj vďaka vrecúšku s práškom do vody, ktoré je zväčša prilepené ku kytičke.

Trošku mám obavy, že v poslednom čase je hodne reklám v TV na tento obchod...dúfam, že to nespôsobí zdražovanie ponúkaného tovaru. Uvidíme, počkáme si.
4 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
danushka Pozri príspevok
Asi pred dvoma mesiacmi som kúpila popínavý brečtan v polovičnej cene v Lidli.
Povedala som si, že to risknem a oplatilo sa.
Naopak, v Baumaxe sme pred dvoma rokmi kupovali tuje a ani jedna sa neujala.

Do Lidlu chodím rada, myslím, že potraviny sú omnoho kvalitnejšie a v lepších cenách ako v Tescu. Stále sa dá vybrať v akciovom tovare.
A textil /jedno či odevný alebo dekoratívny/ sa dá naozaj nazvať textilom, látky a úpletoviny sú kvalitné, nemenia po vypratí tvar.

Súhlasím aj s vyššie uvedenými prísevkymi, že zakaždým keď sa nám ujde rezaná kytička za pár drobných, vždy ju manžel prihodí do vozíčka a vo vázičke vydrží aspoň týždeň, určite aj vďaka vrecúšku s práškom do vody, ktoré je zväčša prilepené ku kytičke.

Trošku mám obavy, že v poslednom čase je hodne reklám v TV na tento obchod...dúfam, že to nespôsobí zdražovanie ponúkaného tovaru. Uvidíme, počkáme si.
A majú aj najlepší chlieb/ s tekvicovými semienkami , lamankový , rascovy/ mňam od kedy ho máme do Mily nechodim iba ak na maso
4 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
Ja na Lidl nedám tiež dopustiť. Majú ozaj kvalitný tovar či už potraviny, textil, elektroníku a veľmi rada tam chodím nakupovať moje obľúbené orchidey, ktoré mavaju dá sa povedať najkrajšie, dlho kvitnú a veľmi dobré sa držia. Je pravda,že keď niečo chcem musím si privstať, ale ako sa povie dobrého je vždy málo.
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pivko Pozri príspevok
A majú aj najlepší chlieb/ s tekvicovými semienkami , lamankový , rascovy/ mňam od kedy ho máme do Mily nechodim iba ak na maso
My mame v BA v Lidli aj masiarstvo Fabus a tam maju aj dobru sunku, salamy a aj ostatne masko a za celkom fajn ceny.
3 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Mala som v záhrade 2 korene divej ríbezle, používa sa aj ako podpník pre egreše a iné kríkoviny. Hovorí sa jej meruzalka, kvitne na žlto. Manžel mi raz vlani doniesol z LIDLA vraj na ružovo kvitnúci krík, tak som tie meruzalky zasadila za plot a nový krík som si dala do okrasnej nech teda kvitne na ružovo. Tento rok som však zistila že je to obyčajná meruzalka kvitnúca tiež na žlto.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Minulý rok som kúpila v črepníkoch tri ľalie. Keď odkvitli, tak som ich len tak zo srandy dala do zeme. A tento rok mi rozkvitli 3 žlté, 3 červené a 3 oranžové ľalie (kúpila som 3 črepníky). Milo ma prekvapili. A clematis tiež. Dobré skúsenosti mám aj s rezanými kvetmi a textilom. A výber zeleniny sa u nás s tescom neda porovnávať. Tam v poslednom čase tuším strašia hlavne prázdne debničky.
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

ela77 Pozri príspevok
Mala som v záhrade 2 korene divej ríbezle, používa sa aj ako podpník pre egreše a iné kríkoviny. Hovorí sa jej meruzalka, kvitne na žlto. Manžel mi raz vlani doniesol z LIDLA vraj na ružovo kvitnúci krík, tak som tie meruzalky zasadila za plot a nový krík som si dala do okrasnej nech teda kvitne na ružovo. Tento rok som však zistila že je to obyčajná meruzalka kvitnúca tiež na žlto.
Stane sa, ale mozete byt rada, ze vobec zakvitla.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tiež raz za týždeň zbehnem do Lidl, mám tam svoje výrobky ktoré tam kupujem, len ma mrzí, že ked tam prídem po robote cca. 16.00h tak sú veci-ovocie, zelenina, ktoré už nie sú alebo nie je z čoho vybrať všetko je len o 07.00h zaujímavé je to, že keď idem do Lidl v Rakúsku tam je aj o 17.00h zelenina čerstvá ako u nás o 07.00h
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

ela77 Pozri príspevok
Mala som v záhrade 2 korene divej ríbezle, používa sa aj ako podpník pre egreše a iné kríkoviny. Hovorí sa jej meruzalka, kvitne na žlto. Manžel mi raz vlani doniesol z LIDLA vraj na ružovo kvitnúci krík, tak som tie meruzalky zasadila za plot a nový krík som si dala do okrasnej nech teda kvitne na ružovo. Tento rok som však zistila že je to obyčajná meruzalka kvitnúca tiež na žlto.
Červeno kvitnúce som síce nevidel, ale mám veľkoplodé meruzalky, ktoré považujem za chutnejšie ako klasické rýbezle, pretože okrem nenáročnosti pestovania a bohjatej úrode sú zaujímavé tiež chuťou ktorá pripomína viac čučoriedky. Dajú sa pritom spracúvať ako klasické ríbezle. Kríčky sú kompaktnejšie a krajšie ako pri klasickej meruzalke, sú urodnejšie a majú veľké plody v strapcoch, čiernej farby a vitamínovo bohaté.
0 0
deweron deweron

deweron je offline (nepripojený) deweron

Ja mam skusenost s hnilými melonmi a to dost drahymi
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

deweron Pozri príspevok
Ja mam skusenost s hnilými melonmi a to dost drahymi
mal si vrátiť...ak kúpiš neprekrojený, je to vždy mačka vo vreci či už nedozretý, alebo hnilý...nielen v Lidli
2 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

naša broskyňa z lidla je nakoniec marhula... a z 3-roch baleni hluz alchemily mollis, sa k zivotu neprebrala ani jedna...
vacsina spotrebneho tovaru nefunguje, alebo sa rychlo pokazi...

ohladom kvetin, niekedy maju nizsie ceny niekedy vyssie ako inde... je to rozne...

a ohl. potravin, mliecne vyrobky su urcite kvalitnejsie, chlieb tiez kupujeme len tam... ale celkovo Lidl ma dost obmedzeny vyber potravin a pocase mi uz odtial nic nechuti ani sa mi tam nechce ist... tak ho vystriedame za iny ale vzdy sa opat vratime k lidlu))
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Ja som tam raz kúpila nejakú izbovú kvetinu, doma som zistila že pri kvetináči je vždy akýsi akoby uschnutý červík, nevedela som čo to je, naliala som do kvetináča vodu až doplna a za chvíľu začali z neho vyliezať také tenké červíky, no hneď som s tým bežala do smetiaka, ani len kvetináč som neuchovala. Ak majú zaujímavý tovar v akcii, tak ho nemajú aj keď tam idete doobeda v ten deň. S mliečnymi výrobkami mali prúser už nie raz, čo si pamätám a aj teraz majú na hlavnej stránke upozornenie na nejaký nie veľmi vhodný syr, ale aby to nebolo veľmi vidno, tak je to v pravom dolnom rohu http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-....xsl/index.htm
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať