Zavrieť

Porady

nastavenie routra

ahojte. Mam problem s nastavenim routra. ked ho zapojim a pripojim sa na neho napr. 3 PC, tak robi to, ze provider vidi vsetky moje 3 pc, potom to mam zakazne, logicky. mozte mi pomoct ako mam a co mam nastavit aby to fungovalo tak ze sa mozem pripjit hociakym pc na router a router to bude maskovat. Chcem aby fungoval ako klasicky router. Aby som sa mohol doma pripojit roznymi pc naraz. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Ahoj, ide o to, ako to mas zapojene. Ake mas pripojenie - DSL? WIFI?

    V principe ak pripojis providera na WAN port a svoje PC na LAN porty, provider ich neuvidi. Vsetko ale zalezi od konfiguracie routra!

    mirii je offline (nepripojený) mirii

    mirii
    Mam Antik. zistujem lebo mi to nejak nefungujem. Mam Ap od ovislinku, Airlive a neskutocne su tam nastavenia, strasne vela tam je toho ked kliknem na wifi. MOZEM pouzit mod AP? alebo AP router (gateway)? a potom este ze ako mam Lan nastavit. Tam mam len d\dhcp NASTAVIT NA klienta?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.