Zavrieť

Porady

Pohoda - chyba programu v zaokrúhľovaní

Ahojte "pohoďáci",
nemáte náhodou niekto podobný problém? Program Pohoda mi zle zaokrúhlil výkazy Súvah za rok 2005, ani ma to nenapadlo to kontrolovať, keďže nezaokrúhlené sumy mi sedeli na haliere. Teraz prišli výzvy od daňového úradu všetkým mojim klientom na opravu výkazu a možno budem mať aj kontroly No každopádne mi to nepridalo na prestíži u klientov. Už som to opravila všetko ručne, no zabralo mi to dosť času, aby všetko sedelo. Dúfam, že z toho nebudú pokuty Nemám sa komu posťažovať, tak som myslela, že to napíšem vám a možno má niekto podobný problém...
Pekný deň vám praje Lucia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fidlo je offline (nepripojený) Fidlo

    Fidlo
    Aj mne práve volal jeden klient, že niečo nemá v poriadku vo výkazoch na DU, takže predpokladám to isté - chyba v zaokrúhľovaní v Pohode, a to som počula, že už Pohoda zaokrúhľuje správne tie výkazy, pretože minulý rok som o tom vedela a všetko som kontrolovala.

    Luciaa je offline (nepripojený) Luciaa

    Luciaa
    Ahoj Fildo,
    už som myslela, že len ja mám tento problém. V piatok som volala do stormware, kde mi tvdili, ze tá chyba bola už odstránená v roku 2005, ale ešte sa na to pozrú. Teraz som im posielala súbor jedného účtovníctva, ktoré je zle zaokrúhlené. Ak mi odpíšu, tak ti dám vedieť. Som zvedavá kto za to bude niest zodpovednosť, keď mi príde pokuta.
    Ďakujem za reakciu Fildo a drž sa, Lucia

    Pohoda - chyba programu v zaokrúhľovaní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.