Zavrieť

Porady

Ako právne ošetriť príjmy z reklamnej činnosti na FB ?

Mám zaujímavú stránku na FB, určite bola vytvorená za účelom spoplatnenia celej služby, chcem sa spýtať ako by sa to dalo čo najvýhodnejšie pre mňa ošetriť.

Moji zákazníci sú reštaurácie, hotely, penzióny...

Ide mi o to že či mi treba živnosť, alebo stačí istá dohoda o vykonaní práce, alebo, alebo, alebo...

Dopyt po službe je, potrebujem to vyriešiť čím skôr.

Za skoré odpovede vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    to je v poriadku to je najmensi problem skor sa mi vynara problem ze ako postavit zmluvu o poskytovani reklamneho priestoru, alebo zmluvu o propagácii na socialnej sieti...tak aby som neporusil autorske prava fb a bolo to pravne vyhovujuce

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    kam na obed v lm Pozri príspevok
    to je v poriadku to je najmensi problem skor sa mi vynara problem ze ako postavit zmluvu o poskytovani reklamneho priestoru, alebo zmluvu o propagácii na socialnej sieti...tak aby som neporusil autorske prava fb a bolo to pravne vyhovujuce
    autorske prava ani nie, skor podmienky fb
    to je pravda dnes sa vrhnem asi na samoštúdium mohol by mi tu nekto poradiť ako napisať tu zmluvu ? alebo aspon portal kde by som nasiel podmienky a prosim neodporucajte ma na obciansky a obchodny zakonnik
    to je predsa nad slnko jasne, myslel som ako postavit tu zmluvu o poskytovani reklamnych sluzieb

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    vzhladom na to, ze je to proti podmienkam fb, tak by si taku zmluvu vobec nemal uzatvarat

    Ako právne ošetriť príjmy z reklamnej činnosti na FB ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.