Zavrieť

Porady

Novy mobil - nastavenie internetu ?

Caute, mam dost naliehavy problem. Pred 2 dnami som si kupil novy telefon, kupil som ho od jedneho znameho, vsetko ide ako ma, bola to dobra kupa. Ale mam tu jeden problem, s ktorym neviem pohnut a to je internet. Vzdy ked idem na internet (myslim normal internet Telekom, nie WiFi) a skoncim s prezeranim, tak mi nic z kreditu nestrhne. Ako je to mozne ? Ved ja nemam ziaden pausal a na internete som bol asi 10 min - takze mi to malo z kreditu strhnut urcitu ciastku, nie ? Tak ma napadlo ze ci tam nieco netreba nastavit - lebo nechcem aby mi domov chodila faktura alebo co, chcem to normal na kredit. Neviete niekto pls poradit ?

A este jedna podotazka - aplikacia Track ID - neviete niekto ci je spoplatnena ? Je to aplikacia na rozpoznavanie hudby.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    Poradím Ti k prvej otázke o internete:
    Píšeš, že nemáš paušál, ale kredit si dobíjaš. Máš Easy Free kartu a dobíjal si si kredit nedávno, pravdepodobne pred tými 2 dňami? Ak áno, tak podľa výšky dobitej sumy máš internet na 15 alebo 7 dní zadarmo. Pozri si tu:

    http://www.telekom.sk/osobne/telefon...asy/easy-free/

    Novy mobil - nastavenie internetu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.