Zavrieť

Porady

Tlačivo - príspevok na dochádzku za prácou

Zdravý potreboval by som tlačivo ktoré sa predkladá k poskytnutiu príspevku na dochádzku za prácou.
Je to to tlačivo kde sa krúžkujú jednotlivé dni kedy osoba cestovala z miesta výkonu práce domov a späť neviem ako sa presne volá a preto ho nemôžem na webe nájsť
Nájde sa tu niekto kto to tlačivo pozná a vie kde sa dá stiahnuť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Lukkyyy No toto som našiel aj ja ale tam to tlačivo nieje je to to tlačivo .... neviem... ak niekto ten príspevok dostával tak vie je to tlačivo kde su dve riadky čísel od 1 po 31 a v jednom riadku krúžkujete deň kedy ste išli domov a v druhom kedy ste i
    šli späť
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lukkyyy No niejeeee ak máš na mysli to tretie z vrchu Potvrdenie_zamestnavatela_o_trvani_pracovneho_pome ru
    tak to nieje to to je potvrdenie zamestnávateľa o odpracovaných dňoch a tam sa krúžkujú dni ktoré si odpracoval to co potrebujem ja ma este jeden riadok tých čísel.
    Tweety a na úrade Ti nedali?
    Tweety a ako sa volá to tlačivko nevieš?
    Lukkyyy Hej iba že ja pako som si to skopíroval len raz a hneď som to aj použil no ale šak to musí niekde byť kutnik... a ešte nechápen načo to potrebujem ked v rozhodnuti píšu že sú potrebne len Bločky, Potvrdenie o trvaní pracovného pomeru a žiadosť o úhradu a tie tlačivá mi poslali spolu s rozhodnutím a pridem na úrad a tam že este aj toto blabla bla jk idioti
    Dav Mne sa zdá, že každý úrad práce má svoje vlastné tlačivá a ani omylom ich nechce zverejniť. A ešte aj preháňajú : zamestnancovi som potvrdila tlačivo -vypísala dni, ktoré odpracoval, ale poslali mi iné, že musím zakrúžkovať odpracované dni.... asi je mimo chápania úradníka EU a úradníka UPSVaR pochopiť odpracované dni bez zakrúžkovania...
    Lukkyyy No to práve že neviem ako sa volá ale asi som to už našiel
    http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...page_id=291975
    je to napravo piate z hora ale bolo tocha ine a le v principe je to asi to čo som hladal aj ked tu je to ako čestné vyhlásenie predtym som to tak nemal
    mariana97 ja dávam to tretie,kde sa napíše len počet odpracovaných dní
      zbaliť

    Tlačivo - príspevok na dochádzku za prácou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.