Zavrieť

Porady

Bude sa niekto so mnou učiť?

Som absolventka OA a okrem absolventskej praxe, ktorú som si začala robiť, nič iné nemám a strašne ma to hnevá.. mám hroznú chuť sa učiť niečo nové.. alebo znovu sa dostať do podvojného účtovníctva.. lebo určite sa toho už veľa pomenilo.. a to ma hnevá..lebo o tom neviem.. nechcel by sa so mnou niekto takto po netiku učiť.. od základov po trošinku, vždy keď bude mať čas? cez mai, skype, icq.. bola by som strašne rada.. :p
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a čo tak... zasa nová téma? ako si dopadla.... nič moc? alebo?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mimochodom - daj si hľadať a zadaj "svokrina kuchyňa"
je tam všetko po lopate............... o účtovníctve nie o receptoch.
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Okiii skúsim
Noo ako som dopadla.. zobrali by ma za tú ekonomku, ale smena bola od 6 rána a ja by som sa tam nemala ako dopraviť takže hľadám ďalej.. a v pondelok ma čaká ďalšie druhé kolo.. a ešte jeden pohovor za asistentku na 1.kolo ja len chodím a chodím a nič zatiaľ..
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
no ako absolventka máš menšie šance. Nevzdávaj.
Skús v Blave. Je tu len 2% nezamestnanost.
A čo vysoká škola?
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Nooo v BA je pre mňa nereálna dochádzka a ak by som tam chcela bývať, tak by som celú moju mzdu minula na tie hrôzostrašné náklady viem absolventi to majú ťažké, ale rovnako aj vydaté (pretože zamestnávateľ sa bojí, aby neišla žena na materskú) a takisto ženy nad 40.. VŠ by som chcela, ale externe.. potom čo si nájdem robotku.. a najradšej by som študovala v TT a tam nie je nič čo by ma zaujímalo
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Puuusinka
Som absolventka OA a okrem absolventskej praxe, ktorú som si začala robiť, nič iné nemám a strašne ma to hnevá.. mám hroznú chuť sa učiť niečo nové.. alebo znovu sa dostať do podvojného účtovníctva.. lebo určite sa toho už veľa pomenilo.. a to ma hnevá..lebo o tom neviem.. nechcel by sa so mnou niekto takto po netiku učiť.. od základov po trošinku, vždy keď bude mať čas? cez mai, skype, icq.. bola by som strašne rada.. :p
Puuusinka v inom chlieviku si nám dala košom.
No no no .Sľúbila si,že necháš odkaz a nič.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale zadaj aj otázku, aspoň si zopakujeme nejaké tie základy ....
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Melnick ahoooojky ja som písala súkromné správičky ale.. noo do tej robotky za tú ekonomku by ma zobrali, ale musela by som tam byť na 6tu a to nestíham.. žiadny autobus od nás, tam kde bývam tam tak skoro nie je.. takže tak.. ale v pondelok sa chystám na ďalší pohovor
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

Puuusinka
Som absolventka OA a okrem absolventskej praxe, ktorú som si začala robiť, nič iné nemám a strašne ma to hnevá.. mám hroznú chuť sa učiť niečo nové.. alebo znovu sa dostať do podvojného účtovníctva.. lebo určite sa toho už veľa pomenilo.. a to ma hnevá..lebo o tom neviem.. nechcel by sa so mnou niekto takto po netiku učiť.. od základov po trošinku, vždy keď bude mať čas? cez mai, skype, icq.. bola by som strašne rada.. :p
nechces sa zamestnat ako asistenka kt. bude robit podklady pre ekonomku? zaucime zakladom...
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

lenkak.. otázku, neviem nič ma také konkrétne nenapadá.. môžeme začať úplnými začiatkami niečo po trošičke čo ťa napadne.. a ja sa budem pekne učiť s tebou
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Majka
nechces sa zamestnat ako asistenka kt. bude robit podklady pre ekonomku? zaucime zakladom...
Aha Puuusinka ,ponuka pre Teba a Ty nevýskaš od radosti?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ťažko je niečťo niekomu písať keď nepoznáš jeho poznatky. Aspoň napíš čo vieš. A čo by si chcela vedieť, aby sme sa mali od čoho odraziť.
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Majka nooo veľmi rada a odkiaľ si? Také niečo by ma naozaj bavilo.. a keď aj zaučíte.. ale aj tak si myslím, že si z ďaaaaleka..

* Zajtra mám pohovor držte palčeky )
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Lida
mimochodom - daj si hľadať a zadaj "svokrina kuchyňa"
je tam všetko po lopate............... o účtovníctve nie o receptoch.
Na začiatok je to výborný štart - aj pokročilých potešil tento fantastický elaborát.
priložím ho sem - nech nehľadáš, vytlač a študíruj :p
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Puuusinka
Nooo v BA je pre mňa nereálna dochádzka a ak by som tam chcela bývať, tak by som celú moju mzdu minula na tie hrôzostrašné náklady viem absolventi to majú ťažké, ale rovnako aj vydaté (pretože zamestnávateľ sa bojí, aby neišla žena na materskú) a takisto ženy nad 40.. VŠ by som chcela, ale externe.. potom čo si nájdem robotku.. a najradšej by som študovala v TT a tam nie je nič čo by ma zaujímalo
Melnick tu je odpoved na ponuku prace do BA. Myslim, ze argumenty su presvedcive a pravdive. Len ju doplnim, ze tazke to maju aj zeny po materskej, kvoli marodkam s detmi. Take zeny ani nepozyvaju na pohovory a konkurzy a ak, tak prva otazka je: S kym bude dieta, ak bude chore? Najlepsie na zamestnanie su atraktivne dvadsiatky, absolventky - kvoli nizkemu platu - slobodne s 20-rocnymi samostatnymi detmi a 20- rocnou praxou, bez akehokolvek naroku na dovolenku a nadcasy.... Akty X... Zial, ale je to tak. A cim dalej od BA, tym to je tvrdsie.
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

jasné, že chcem.. Majka písala som ti.. ale nie som z BA
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

-sway svokrinu kuchyňu som si už pozerala celú je to skvelo napísané
-Lenkak viem niečo o účtovníctve.. zmaturovala som na 2-ku.. ale neviem či som niečo od toho mája nepozabúdala, preto by som sa chcela znova do toho dostať
-janasv Noo neviem či chcú absolventky, pretože tie nemajú prax, takže asi nikto im neni dobrý
0 0
Puuusinka Puuusinka

Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

Včera som bola na 2.kole pohovoru a bol úplne super, asi aj preto, že som úplne všetko vedela.. skúšali ma robiť vo Worde, Exceli, Outlooku, Internete.. a všetko som vedela úplne skvele a bez chybičky a dnes som dostala ,,SMS", že ma neberú to je sila
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To je realita ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Puuusinka
Včera som bola na 2.kole pohovoru a bol úplne super, asi aj preto, že som úplne všetko vedela.. skúšali ma robiť vo Worde, Exceli, Outlooku, Internete.. a všetko som vedela úplne skvele a bez chybičky a dnes som dostala ,,SMS", že ma neberú to je sila
Možno si bola pre nich príliš dobrá a nevedeli by Ťa zaplatiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať