Zavrieť

Porady

Potrebujem účtovníčku

Mam malú firmu, spracovávam účtovníctvo klientom a potrebovala by som silu, ktorá ovláda komplet vedenie podvojného účtovníctva. Je to na 1 až 2 dni v týždni. Živnostenský list je podmienkou. Ďakujem vopred za záujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Len na zorientovanie pre zamestnaniachtivých: V akom meste sa nachádza tá firma? Koľko máte rokov a ste slobodná?

    ekin je offline (nepripojený) ekin

    ekin
    nic proti diskriminacii muzov.... len m3g sa pytal..hm,hm
    ale mozno má čosi v ...šuplíku

    blanka je offline (nepripojený) blanka

    blanka
    M3G
    Len na zorientovanie pre zamestnaniachtivých: V akom meste sa nachádza tá firma? Koľko máte rokov a ste slobodná?
    hm, tusim si si pomylil stranku, nechcel si ist na www.zoznamka?

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Ale M3G má správnu otázku - v ako meste je Vaša firma? Asi podľa toho môžete čakať odozvu.

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    môj kamarát /má obchod mäso-údeniny v Bratislave/ prišiel o účtovníka. Súrne potrebuje niekoho, kto by mal záujem pokračovať vo vedení PÚ. Myslím, že robí v programe Book Keeper alebo ako sa to píše. Treba mu viesť evidenciu miezd, DPH a samozrejme peňažný denník. Nájde sa niekto? Ja mu môžem tak maximálne vypomôcť so mzdami, lebo PÚ som zatiaľ nerobil.

    Valéria je offline (nepripojený) Valéria

    Valéria
    Skús predsa len zverejniť trochu viac informácií. Ako by mohla prebiehať
    spolupráca, t.j. kto komu nosí doklady, koľko ich mesačne je, ide o platiteľa-neplatiteľa
    DPH, firma má či nemá dovoz - vývoz, pokladňa je alebo nie je vedená v spoločnosti,
    koľko zamestnancov má firma a pod.
    Vydarený deň!

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    je mi ľúto, ale to miesto sa v utorok obsadilo. Keby to nevyšlo, znova by som sa ozval. Ďakujem všetkým, ktorí zareagovali na môj príspevok.
    -------------
    Juraj

    jovanni je offline (nepripojený) jovanni

    normalny zenaty mlady chlap so zavazkami ...viac jovanni
    blanka
    Mam malú firmu, spracovávam účtovníctvo klientom a potrebovala by som silu, ktorá ovláda komplet vedenie podvojného účtovníctva. Je to na 1 až 2 dni v týždni. Živnostenský list je podmienkou. Ďakujem vopred za záujem.

    Chcel som sa spytat, ci nepotrebujete pomocnu silu na spracovanie dokladov, evidenciu jazd atd. Cize pomocne prace, ktore nestihate robit a take, ktore nie su prilis narocne na rozhodovanie. Manzelka na materskej take nieco hlada. Ak nie, tak nic. Clovek nikdy nevie..

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Blanka stále je tajné, v ktorých oblastiach SR nám to ponúkaš prácu?

    A nepomýlil som si diskusiu, len som chcel vedieť viac info o možnostiach.
    Pekný deň

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Firma v Piešťanoch hľadá účtovníčku (PÚ+mzdy). Možnosť pracovného úväzku, ale aj na živnosť. Skúsenosti s nedokončenou výrobou (stavebná činnosť) vítaná. Ostatné podmienky osobne s vedením firmy. Poznám jedného z nich, ale nakoľko nie som z Piešťan, fyzicky nemôžem im v tomto pomôcť. Ak by mal niekto záujem nech mi nechá ako súkromnú správu kontakt na seba a ja to môžem posunúť ďalej. Za výsledok sa nemôžem zaručiť. Beriem to len ako prijatú informáciu a možno týmto niekomu pomôžem. S pozdravom Edita

    martina je offline (nepripojený) martina

    martina
    V prípade, ak potrebujete účtovníčku na živnosť v Bratislave, alebo okolí, viem Vám pomôcť. Som zamestnaná ako účtovníčka v medzinárodnej firme a mám aj živnostenský list. Pracujem v podvojnom účtovníctve FIBU a v jednoduchom účtovníctve ALFA (fy Kross). V prípade záujmu mi napíšte súkromnú správu alebo mi pošlite e-mail.

    kubinec je offline (nepripojený) kubinec

    kubinec
    Sme účtovnícka firma, ktorá vedie podvojné a jednoduché účtovníctvo. Moje tel. je 0903/928834. Ak je Vaša ponuka aktuálna ozvite sa na moje tel. číslo.

    Marek

    KETERKE je offline (nepripojený) KETERKE

    KETERKE
    blanka
    Mam malú firmu, spracovávam účtovníctvo klientom a potrebovala by som silu, ktorá ovláda komplet vedenie podvojného účtovníctva. Je to na 1 až 2 dni v týždni. Živnostenský list je podmienkou. Ďakujem vopred za záujem.
    Ahoj Blanka, zháňam niečo také na 1-2 dni v týždni. Ale vlastne je to aj pre ostatných. Mám živnostenský list a prax vo vedení jednoduchého a podvojného účtovníctva 4 roky. Programy, ktoré používam v praxi sú FIBU a MRP. Ak niekto potrebujete pomoc, tak sa ozvite. 0910 929 685. Bratislava a okolie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.