Zavrieť

Porady

Dialničná známka.

Dcéra sa rozhodla ,že mi očistí okná .Strhla mi novú celoročnú dialničnú známku.Podarilo sa mi ju dať dokopy a prilepiť naspäť lepiacou páskou.Môže to byť ,nebudú neúplatný strážcovia zákona namietať?
Mám blok aj kontrolný ústrižok z tej známky.
Za vaše odpovede vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Diaľničná známka platná na území Slovenskej republiky

    Naši technici dokážu v prípade poškodenia prelepiť diaľničnú známku platnú v SR na nové sklo.

    V prípade, že by takáto výmena nebola možná – napríklad, že by prasklina prechádzala priamo cez diaľničnú známku je nevyhnutné postupovať nasledovne:

    V prípade výmeny diaľničnej nálepky platnej na území SR v dôsledku poškodenia čelného skla, diaľničná nálepka nie je predmetom poistného plnenia. V prípade takejto výmeny sa musíte obrátiť na Národnú diaľničnú spoločnosť (ďalej len NDS, a.s.). Podrobnejšie informácie a samotný postup o výmene diaľničnej nálepky nájde klient na internetovej stránke spoločnosti NDS, a.s. www.ndsas.sk, kde nájde aj tlačivo žiadosti o výmenu diaľničnej nálepky, príp. na telefónných číslach 02/5831 1222, 02/5831 1224. Na výmenu diaľničnej nálepky je nevyhnutné vypísať túto žiadosť “žiadosť nds.doc”

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    wegamizi Pozri príspevok
    Diaľničná známka platná na území Slovenskej republiky

    Naši technici dokážu v prípade poškodenia prelepiť diaľničnú známku platnú v SR na nové sklo.

    V prípade, že by takáto výmena nebola možná – napríklad, že by prasklina prechádzala priamo cez diaľničnú známku je nevyhnutné postupovať nasledovne:

    V prípade výmeny diaľničnej nálepky platnej na území SR v dôsledku poškodenia čelného skla, diaľničná nálepka nie je predmetom poistného plnenia. V prípade takejto výmeny sa musíte obrátiť na Národnú diaľničnú spoločnosť (ďalej len NDS, a.s.). Podrobnejšie informácie a samotný postup o výmene diaľničnej nálepky nájde klient na internetovej stránke spoločnosti NDS, a.s. www.ndsas.sk, kde nájde aj tlačivo žiadosti o výmenu diaľničnej nálepky, príp. na telefónných číslach 02/5831 1222, 02/5831 1224. Na výmenu diaľničnej nálepky je nevyhnutné vypísať túto žiadosť “žiadosť nds.doc”
    Myslim, ze aj ty mozes takto postupovat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.