Zavrieť

Porady

výroba odevov - limitovaná konfekcia

Ahojte,

neviete nahodou niekto kde /kludne aj v zahranici/ by mi mohli vyrobit konfekciu tak 20-30 kusov oblecenia? Kontaktovala som zavody v Turecku a z tadial mi odpisali, ze minimum je 100kusov, no to je pre jeden vzor odevu vela. Aby som to upresnila, mam vlastnu znacku odevov /teda este nemam ale chystam sa, povedzme ze si estlen zbieram kontakty/ a potrebujem si ich dat niekde usit,

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Daj zarobiť domácim, nájdi nejakých tu!

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No vidíš - Zuzulík27 - odozva je!

    Zuzulik27 je offline (nepripojený) Zuzulik27

    Zuzulik27
    aha, a povies mi kde? Ci mam zaplatit 25 eur za usitie jedneho kusu?
    Keby neskrachovali vsetky odevne zavody mozno by som nad tym rozmyslala...bohuzial nemam na vyber... myslis ze by som nedala radsej zarobit nasim?

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Zuzulik27 Pozri príspevok
    Ahojte,

    neviete nahodou niekto kde /kludne aj v zahranici/ by mi mohli vyrobit konfekciu tak 20-30 kusov oblecenia? Kontaktovala som zavody v Turecku a z tadial mi odpisali, ze minimum je 100kusov, no to je pre jeden vzor odevu vela. Aby som to upresnila, mam vlastnu znacku odevov /teda este nemam ale chystam sa, povedzme ze si estlen zbieram kontakty/ a potrebujem si ich dat niekde usit,

    dakujem
    Prečo je 100 kusov veľa ??

    Však nebudú len v jednej veľkosti,

    keď ich objednáš v piatich veľkostiach , tak v jednom modeli a v jednej veľkosti vychádza len 20 ks

    A chceš povedať, že nevieš predať 20 ks ?

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Indeed Pozri príspevok
    Prečo je 100 kusov veľa ??

    Však nebudú len v jednej veľkosti,

    keď ich objednáš v piatich veľkostiach , tak v jednom modeli a v jednej veľkosti vychádza len 20 ks

    A chceš povedať, že nevieš predať 20 ks ?
    Asi vie, prečo začína s takýmto počtom.
    Spýtaj sa jej na vstupný kapitál, možno ju ten nepustí.
    A čo keď iba opatrne začína?
    Ak áno, držím palce.

    ludvicek je offline (nepripojený) ludvicek

    ludvicek
    pokial chce niekto predavat pod svojou znackou snazi sa mat co najmenej rovnakych modelov pokial si ja kupim 100 kusov jedneho modelu a roznych velkosti tak to uz nieje je orginalne to moze ist do polska na rovnosaty Zuzulik prajem ti pevne nervy a vela stastia

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    ludvicek Pozri príspevok
    pokial chce niekto predavat pod svojou znackou snazi sa mat co najmenej rovnakych modelov pokial si ja kupim 100 kusov jedneho modelu a roznych velkosti tak to uz nieje je orginalne to moze ist do polska na rovnosaty Zuzulik prajem ti pevne nervy a vela stastia
    Doležité je aby OBRÁTILA lóve ,

    či tak urobí na 20 kusoch, či na 200 kusoch, nám to može byť jedno

    Zuzulik27 je offline (nepripojený) Zuzulik27

    Zuzulik27
    Ludvicek, kedze ja nemozem este posielat RPcky cize sukromnu postu, mozes mi prosim napisat ty? Tvoj email? Dakujem

    ricij je offline (nepripojený) ricij

    Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
    Som majiteľom menšej dielne v Prešove a po tých rokoch poznám aj kopec iných, ktoré sa špecializujú na menšie série. Mail janosZartsfashion.de

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.