Zavrieť

Porady

Superstar: Kto vypadne? (12.3.-18.3.)

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac

Anketa: Kto podľa Vás vypadne ako další?

Počet hlasujúcich
104. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Robo Mikla

    75 72.12%
  • Zdenka Predná

    18 17.31%
  • Katka Koščová

    8 7.69%
  • Martina Šindlerová

    1 0.96%
  • Tomáš Bezdeda

    2 1.92%
Kto bude další?

Strašne držím palce Miklovi, že to bude práve on
Usporiadat
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

ja tiež, otras....keby pohľady vraždili, tak je po Haberovi, a keby to šlo cez telku tak hádam aj my ostatní...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Hlasoval som za Roba, ale musim priznat, ze mam velke obavy o Zdenku.
0 1
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

presne ako bodliak
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ja som tiež za Miklu... Ved necháme sa prekvapiť...
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

Ja som zatial nehlasovala. Najradsej by som bola keby vypadne Mikla ale bojim sa toho, ze to bude Zdenka. Preto som ani nehlasovala. Lebo na otazku "Kto vypadne?" fakt neviem koho mam zadat.

Aj ked mi Mikla nie je sympaticky, myslim si, ze to dotiahne daleko kvoli pubertieckam, ktore este nevedia ohodnostit kvalitny spev.

Ja sa len toho bojim, ze na ukor takych vypadnu aj tí dobri spevaci, ktori tam zostali
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tiež mám tušáka, že Mikla tam ostane len preto, lebo "mlade neintelektuálne publikum" je z neho hotove.
Vraj niekde hovorila teta Vilma Jamnická, že nakoniec v trojke zostane Šindlerová, Bezdeda a Mikla. Kombinacia jak fras. Keď sa toto splni, pôjdem si dať predpovedať výhru v športke!
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

No ja som hlasovala za Katku, lebo si myslím sice, že vie spievať, ale naposledy ma moc nepresvedčila. Dosť spievala falošne s Mirom. Fakt
A to by superstár nemala. Podľa mňa Katka vo viacerých kolár spievala falošne.

Zato Martina podľa mňa okrem malých zaváhaní uspieva skoro všetko. V jej speve nepočujem moc falošného. To by bola u mňa favoritka na výťaza.
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

všimli ste ako pripravovali Katku - že to nie je len súťaž o spievaní a ona je

super speváčka? Myslím, že jej hrozí .....ale no neviem.
Chcem veriť že pôjde MIkla. Už tam bol ozaj pridlho.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Hmm, neviem kto ešte okrem mňa hlasoval za vypadnutie Katky.

Ale je fakt, že tiež by som bola rada, keby už vypadol Mikla. To nie je superstár, len ma moc fanúšikov.
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

Katarína STR
No ja som hlasovala za Katku, lebo si myslím sice, že vie spievať, ale naposledy ma moc nepresvedčila. Dosť spievala falošne s Mirom. Fakt
A to by superstár nemala. Podľa mňa Katka vo viacerých kolár spievala falošne.
Pre mna je Katka neutralna osobka. Nevadilo by mi keby vypadne ani keby sa dostala do finale. Myslim si, ze ona nevypadne. Ona ma takych fanusikov, ktori ju podrzia. (co aj spominala) a pre tu "vrstvu" je ona superstar.
No ja si zas myslim, ze vie lepsie spievat ako Zdenka... Aj ked sa mi aj ona velmi lubi zacina mi vadit niekedy ten jej spev. Take useky, ked si myslim, ze uz to zo seba nedostane. Co nie je ani afro ani nic prijemne.
0 0
coneek coneek

coneek je offline (nepripojený) coneek

Jozef Mihál
Vypadne ten, kto má najmenší fanklub. Osobne si myslím, že je to Katka. Aby bolo jasné, nemám proti nej nič ale v Superstar sa žiaľ nehlasuje za najnesympatickejšieho ale naopak. Mikla je v tomto silný a možno pôjde až do finále (s Bezdedom!).
Súhlasím. Podľa mňa Katka a Zdenka patria k tej skupinke, ktorá sa musí spoliehať na svoje aktuálne výkony. Keď v nejakom kole nezaspievajú dobre, hrozí im vypadnutie. Zvyšok finálovej skupiny (Bezdeda, Šindlerová,Mikla) sa môžu po pódiu prechádzať aj s nanukom namiesto mikrofónu, svoje hlasy majú vždy isté. Želal by som si, aby išiel Mikla, ale skôr to vyzerá na niekoho z dvojice Katka - Zdenka...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vypadne ten, kto má najmenší fanklub. Osobne si myslím, že je to Katka. Aby bolo jasné, nemám proti nej nič ale v Superstar sa žiaľ nehlasuje za najnesympatickejšieho ale naopak. Mikla je v tomto silný a možno pôjde až do finále (s Bezdedom!)...
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Nestrašte....
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Môj typ : tento týždeň vypadne Robo (konečne), do finále sa dostane Martina a Tomáš.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ja si tiež myslím (a dúfam), že tento týžden pôjde Mikla. Súbežne s hlasovaním v piatok sa ľudia snažia hlasovať aj na www.superstar.sk
mikla je tam tiež posledný. takže nám neostáva nič iné, len veriť
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

no v to aby vypadol Mikla dúfajú viacerí-ale bojím sa aby sme nezostali prekvapení...
0 0
Abies Abies

Abies je offline (nepripojený) Abies

ja len dufam, ze Zdenka vydrzi, fakt sympaticke dievca
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

Pre mňa je to dobrá zábava "lepšia ako Mojsejovci", aj keď proti gustu žiaden ...

Je to o sympatiách a možno o talente. Zabavím sa.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Dúfam, že Mikla a bude veselý víkend ako keď vypadol Jaroš
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Daniela - Pre mňa je to dobrá zábava "lepšia ako Mojsejovci"


... tí vraj dajú zo svojho voľné dva milióny, nechápem prečo sa na kasting neprihlásil nejaký miestne príslušný DÚ
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať