Zavrieť

Porady

Už aj ja :))

Ahojte poradáci

Takže už aj já som medzi vami obchodníkmi.
Založil som si internetový obchod a budem sa veľmi tešiť na spoločné hodnotenia situácie na internete, výmenu informácií a najmä rád ako sa dostať čo najďalej.

Pekný deň prajem všetkým a do zobjednávkovania
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Tak to želám veľa šťastia v podnikaní. Pamätaj na to, že budú aj veľmi ťažké chvíle, ale hlavne to nevzdávaj a rozvíjaj svoj biznis. Predpokladám, že sa stretneme ešte v téme ťažké začiatky

    miko111 je offline (nepripojený) miko111

    miko111
    Dantess ďakujem veľmi pekne za privítanie do sveta online predaja Budem sa veľmi snažiť aby sme sa tam nestretli Veľa úspechov aj tebe prajem.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    tak nech sa dari veru aj tazko bude mne skoncila nedavno danova kontrola napr. takze je tu "radost" podnikat... ale zase ked su chvile ze sa dari tak je to dobry pocit

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    padro Pozri príspevok
    tak nech sa dari veru aj tazko bude mne skoncila nedavno danova kontrola napr. takze je tu "radost" podnikat... ale zase ked su chvile ze sa dari tak je to dobry pocit
    a bol pri kontrole nejaky problem? Zameriavali sa na nieco speciálne?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    Dáša_ Pozri príspevok
    a bol pri kontrole nejaky problem? Zameriavali sa na nieco speciálne?
    islo o moju prvu kontrolu takze obalka z danoveho ma velmi nepotesila ... inak to bolo zamerane na kontrolu celeho roku 2010 akurat ze teta bola prekvapena ze som im doniesol 15 sanonov papierov, povodne to odhadovala na tyzden roboty a trvalo to nakoniec skoro dva mesiace... takze trosku sa mi predlzili nervy, inak vysledok bolo dodanie 200 eur, myslim ze sa v tom hrabala lebo niektore veci som aj ja s uctovnickou pozeral ze co to tam ako nemozem na nu nadavat je to jej robota, nerobila problemy, ale bol by som radsej keby dali zas na par rokov pokoj. PS: neviem podla coho si vyberaju koho bude kontrolovat bavil som sa s ludmi co podnikaju 15 rokov robia vselico a nikdy kontrolu nemali, ja mam zivnost necele 4 roky.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    padro Pozri príspevok
    islo o moju prvu kontrolu takze obalka z danoveho ma velmi nepotesila ... inak to bolo zamerane na kontrolu celeho roku 2010 akurat ze teta bola prekvapena ze som im doniesol 15 sanonov papierov, povodne to odhadovala na tyzden roboty a trvalo to nakoniec skoro dva mesiace... takze trosku sa mi predlzili nervy, inak vysledok bolo dodanie 200 eur, myslim ze sa v tom hrabala lebo niektore veci som aj ja s uctovnickou pozeral ze co to tam ako nemozem na nu nadavat je to jej robota, nerobila problemy, ale bol by som radsej keby dali zas na par rokov pokoj. PS: neviem podla coho si vyberaju koho bude kontrolovat bavil som sa s ludmi co podnikaju 15 rokov robia vselico a nikdy kontrolu nemali, ja mam zivnost necele 4 roky.
    tipujem, že si mal celkom rýchly nárast obratu.

    A tých 200€ treba brať tak, že to je úplne normálny nález. Aj ona potrebuje ukázať, že tie dva mesiace naozaj niečo robila

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    no tie obraty tam sli hore a v tom roku bol najvyssi,.. hej sak este dobre dopadlo, ale tak lepsie je ked daju pokoj

    miko111 je offline (nepripojený) miko111

    miko111
    padro Pozri príspevok
    tak nech sa dari veru aj tazko bude mne skoncila nedavno danova kontrola napr. takze je tu "radost" podnikat... ale zase ked su chvile ze sa dari tak je to dobry pocit
    Padro Ďakujem za povzbudenie, od Teba si to budem vážiť a ešte od pár ľudí, ktorí pravidelne prispievajú na porade. Sledujem Vás už nejakú dobu a viem že ste odborníci nato, čo robíte Ešte raz ďakujem.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ja som to tu trosku zanedbaval, pretoze minuly rok prisla na mna kriza, velmi zle obdobie som mal ale teraz zazivam zase rast, kym mnoho konkurencie je uz na dne... uvidime co bude dalej.

    miko111 je offline (nepripojený) miko111

    miko111
    Keď sa tomu budeš venovať naďalej ako teraz , tak pokles nebudeš mať, max. stagnáciu. Aj keď máš veľkú konkurenciu, tak teba ľahko nepoložia lebo svojmu obchodu sa veľmi dobre rozumieš a dávaš do toho viac než konkurencia ( to viac nemyslím peňazí )

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    dik momentalne si uzivam toto obdobie, mam radost z toho ako to teraz fici ... len neprechvalit a nezaspat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.