Zavrieť

Porady

uver pre "kamaratku"

dobry den,chcem sa spytat,ze aku mam sancu vyhrat sudny spor.zobrala som si 13 tis. euro pozicku pre byvalu kolegynu,ktora mi ho prestala posledne dva mesiace splacat.nekomunikuje atd. jedine co na nu mam je mailova komunikacia,dvaja svedkovia a vypisy z banky,kde udava ako var.symbol pri vkladani svoje meno.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    ak nemaš s ňou nič spísané, tak šance sú nulové. Banka, alebo nebanková spoločnosť eviduje samozrejme teba ako dlžníka. Veritela pramalo zaujima čo si urobila s prostriedkami, ak prostriedky boli čerpané bezúčelovo ( či ich venuješ charite, alebo cestuješ po svete....atd.). Tomu sa hovorí drahá životná skúsenosť.
    misoft ...a bude mať ponaučenie - ak to nie je pre mňa, pre druhých ani za toho oného......

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Keď máš dvoch svedkov, máš reálnu šancu súdny spor vyhrať, len dovtedy by si mala splácať ten úver sama, aby si sa nedostala do vážnych problémov. Súd zrejme hneď tak nebude :-( dovtedy musíš záväzky splácať.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    duves no dobre ráno, ved som jej to hore napísal
    Braňo Hore si písal,že čo má uzatvorené s tou pani písomne,ja tvrdím,že ešte dôležitejšie je,čo je v zmluve o pôžičke s tou spoločnosťou.je možné,že tam bolo aj porušenie zmluvných podmienok.
    duves v čom porušila zmluvu?
      zbaliť

    veva125 je offline (nepripojený) veva125

    veva125
    Sanca vyhrat sudny spor je velka. Dvaja svedkovia, maily, jej meno - zrejme to vkladala osobne. Problem moze byt, ak nic nema. Znamy takto vyhral sudny spor, ale nie je z coho zobrat dlznikovi. Nic nevlastni. Ale splacat musite zatial Vy, az do splatenia uveru.
    duves ...až do splatenia úveru, potom sa kamoška vytratí.....

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    "kde udava ako var.symbol pri vkladani svoje meno"

    Ona má číselné meno ?
    duves ano, 007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.