Zavrieť

Porady

zakaz viest motorove vozidla

zdravim minuly rok som dostal zakaz soferovat motorove vozidla na dobu 24 mesiacov chytili ma na motorke
a chcem sa spytat, ak tento zakaz porusim, čo sa stane?
a este mi povedali, ked do jednoho roku nic nespravim, tak jeden rok mi odpustia čize v novembri mi konči zakaz.
Naposledy upravil ivka70 : 01.06.16 at 17:08
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

    MarcoM
    V skratke, čo sa stane ak porušíš zákaz a ťa chytia? Odpoveď je jasná.

    "Pôjdeš do basy ty hajzel !"

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A) Pokiaľ počas trestu "zákaz vedenia motorových vozidiel" porušíš nariadenie, ktoré ti bolo uložené = marenie výkonu trestu. V tomto prípade ti môže tento trest byť aj zmenený (napr. i tým, že si sa neosvedčil a môžu ti odobražť i VP).
    B) Ak porušíš tento zákaz, tak v žiadnom prípade ti 1/2 trestu neodpustia, naopak, môžu ti ešte pridať. A 1/2 trestu ti automaticky neodpustia - o to MUSÍŠ požiadať.

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    ..podla mna by nemali mat vsetci volebne pravo.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Marenie výkonu úradného rozhodnutia je druh skutkovej podstaty trestného činu. Tohto trestného činu sa dopúšťa ten, kto marí alebo podstatne sťažuje výkon rozhodnutia súdu alebo iného orgánu verejnej moci tým, že: d) vykonáva činnosť, na ktorú sa vzťahuje rozhodnutie súdu alebo iného štátneho orgánu o zákaze činnosti,potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

    http://www.najpravo.sk/slovnik/m/mar...zhodnutia.html

    Bol ti uložený trest zákaz vedenia mot. vozidiel. Ak budeš prichytený, že si tento zákaz porušil, tak ti hrozí basa až na 2 roky.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft A bude to mať i s "bonusom"...
    stano1995 a ked pojdem poziadat o odpustenie trestu po roku ako mi bolo povedane tak bude mat uz čisty register trestov alebo nie
    buchač stano1995 (Dnes 22:05) a ked pojdem poziadat o odpustenie trestu po roku ako mi bolo povedane tak bude mat uz čisty register trestov alebo nie
    ==========================
    Môj Ty pekný...aby Ťa prešiel ten optimizmus, tak vedz jedno.

    UŽ NIKDY NEBUDEŠ MAŤ ČISTÝ REGISTER TRESTOV !!!
      zbaliť

    zakaz viest motorove vozidla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.