Zavrieť

Porady

Dať dieťa do školy v Malinove alebo voziť do Bratislavy?

Dobrý deň maminky,ktoré už máte školáčika aj tie ktoré len zvažujete,ktoru školu...?? Riešime vážnu dilemu. Budeme sa na jar sťahovať do Malinova a dcérka by mala v septembri prvýkrát nastúpiť do školy. ZS Malinovo máme veľmi blízko k domu, no trochu ma zaráža,že je len 4.ročná. Neviem akým štýlom sa tam vyučuje,akým tempom a či by dcérka po spomínaných 4rokoch nemala problém zaradiť sa do kolektívu pripadne tempa v škole v meste . Ako ste to riešili vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    moja dcéra bola do 4.triedy v ZŠ v obci, potom mala šancu ísť na 8-ročné gymnázium, ale nevyšlo to, trénerka ponúkla prestup do ZŠ v BA od 5.triedy, takže to bol kompromis, kvôli tréningom.
    Všeobecne prechod zo 4.ej do 5.tej triedy je ťažší, príliš veľa zmien, ale zvládla to, nemyslím si, že by to bolo ťažšie kvôli zmene školy.
    Problém bol trochu v tom, že sa dostala do iného kolektívu, v tej prvej škole už mala kamarátky, z ktorými sa musela rozlúčiť, zvlášť s jednou sa vyplakali................ ale kedže u Teba je to celkovo 4-ročná škola, rozídu sa všetci a možno sa v BA dostanú na rovnakú školu.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    mám známych ktorí bývajú v Rovinke, tiež tam je ZS iba do určitej triedy, deti chodia zatiaľ tam.

    Dať dieťa do školy v Malinove alebo voziť do Bratislavy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.