Zavrieť

Porady

Mám nárok na stravný lístok, ak som sa zúčastnila povinnej pracovnej večere?

Vrámci plánovaného pracovného programu som sa zúčastnila (povinnej) pracovnej večere, ktorá bola hradená zamestnávateľom. Pracovala som od 8:00, večera bola o 20:00, účtovník tvrdí, že v tomto prípade už na stravný lístok nemám nárok, lebo jedno teplé jedlo denne zabezpečené zamestnávateľom bola večera. Ako to je?
ivka70 Ty si v zamestnani pracovala od 8:00 do napr. 19:00 a potom ste sa presunuli na veceru alebo ste boli mimo tvojho pracoviska napr. na workshope v hoteli a tam ste nemali inu stravu, len tu veceru?
gretkab Ano, pracovali sme od 8:00 do 19:30 priblizne (boli sme na inom mieste, ako je standardne miesto prace, ale bola to normalna kancelaria) a potom sme sa presuvali na veceru (ktora bola na ten den sucastou programu). Inu stravu sme v ten den zabezpecenu nemali (boli sme normalne na obede, ktory sme si hradili sami ako v kazdy iny den).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Mas narok na jedem stravny listok po odpracovani viac ako 4 hodin. Ucast na pracovnej veceri je podla mna pracovna cesta mimo miesta pracoviska a tam ti narok na stravne nevznika.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    gretkab Ano, pracovali sme od 8:00 do 19:30 priblizne (boli sme na inom mieste, ako je standardne miesto prace, ale bola to normalna kancelaria) a potom sme sa presuvali na veceru (ktora bola na ten den sucastou programu). Inu stravu sme v ten den zabezpecenu nemali (boli sme normalne na obede, ktory sme si hradili sami ako v kazdy iny den).

    Takže z toho vyplýva, že nemáte zabezpečené stravovanie ani v iné dni? Ak áno, Zamestnáv. porušuje ZP, konkrétne § 152.
    gretkab Zle som to napisala - v ine dni dostavame normalne stravny listok.
    Tweety potom aj v ten ste mali dostať

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kedze ste nepracovali v mieste vykonu prace, islo o pracovnu cestu (aj ked do inej pobocky) , ktora trvala az do skoncenia pracovnej vecere a mate narok na stravne (diety) kratene o poskytnutu veceru.
    Treba si vyuctovat pracovnu cestu, to by pan uctovnik mal vediet.

    Pracovna cesta nad 12 hodin, stravne 6,30 EUR.
    Kratenie za bezplatne zabezpečenú večeru o 35 % zo sumy 9,80 EUR, co je kratenie o 3,43 EUR, mate dostat stravne 6,30-3,43 = 2,87 EUR bez ohladu na to, v akej vyske bolo poskytnuta vecera.

    Pri pracovnej ceste stravne nemozno nahradit stravnym listkom.
    Takze bud si zuctujete cestu a dostanete toto stravne alebo cestu nezuctujete a budete sa tvarit, ze ziadna nebola, potom je to pre vas riadne odpracovany cas, za ktory musi zamestnavatel poskytnut stravovanie - teda listok. Pracovna vecera v tom druhom pripade nema vplyv na narok.
    Tweety Len aby zamestnáv. to bral ako PC a podpísal príkaz na cestu. Tu je asi ten problém.
    ivka70 To som este doplnila .... myslela som aj na taku moznost

    Mám nárok na stravný lístok, ak som sa zúčastnila povinnej pracovnej večere?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.