Zavrieť

Porady

Pomoc pri úprave faktury Money S3

Kto mi poradí pri vystavovani faktúr musím ručne upravovať :konš.symbol,spôsob platby a texty.
Potrebujem podrobný návod :verzia programu 11,000.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ingak je offline (nepripojený) ingak

    ingak
    Ked je otvorena vystavena faktura, je tam tlacitko typ dokladu, kde je mozne nastavit konst.symbol, text, sposob uhrady, predkontaciu ... takto sa zrychli vyplnanie rovnakych udajov.

    rena79 je offline (nepripojený) rena79

    rena79
    Stiahni si novšiu verziu 11.01, lebo v tejto je kopu chýb. Keď máš otvorenú faktúru tak KS potiahni cez trojbodku, aj pokladňu, všetko kde máš trojbodky. Avšak najskôr si musíš zadať pokladňu, účet, adresy,....

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    ivka244 Pozri príspevok
    Kto mi poradí pri vystavovani faktúr musím ručne upravovať :konš.symbol,spôsob platby a texty.
    Potrebujem podrobný návod :verzia programu 11,000.
    Podrobný návod nájdeš v príručke - treba si urobiť šablónu (typ dokladu), kde môžeš prednastaviť predkontáciu, účet, členenie DPH, KS, texty, spôsob platby...)

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    Ako napíšem do faktúry v položke znak priemer? napríklad hadica priemer 40? vypisujem to slovom ale mal by tam byť znak.

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    už som si to skopírovala aj z wordu a prilepila v MONEYS3, ale po vytlačení tam bolo len O. ako to urobiť?

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    nikto nepíšete do faktúry znak priemer? perom prečiarknuté o nevyzerá moc dobre. prosím

    Pomoc pri úprave faktury Money S3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.