Zavrieť

Porady

zrusena zivnost a nedoriesena reklamacia

Dobry den, prebrala som zivnost od mamy, ta este zivnost ma ale k 31.12. bude jej zivnost zrusena. Nechali sme to takto dlhsie prave kvoli vracaniu tovaru ak by sa nieco vyskytlo. Jednej pani boli zaslane cizmy s tym ze na nich nasla ze vary chybu (podl mna tam ziadna chyba nieje). Este mama sa s nou dohodla ze jej tovar moze zaslat naspät a vrati jej peniaze lenze na tovar caka uz viac ako 3 tyzdne, pani sa akosi rozhodla ze ma cas. Uz coskoro jej zivnost konci. Co tym padom z toho vyplyva pre mna? Ked dojdu v januari musim jej peniaze dat ja? Alebo ako sa to riesi ked zivnost zanikla ale obchod viac menej existuje ale u ineho majitela. Taktiez ako to vyriesit v ramci uctovnictva (jednoducheho) ak jej tie peniaze musim vratit?
Povodne sa riesilo vratenie tovaru do 7 dni ale teraz uz neviem co vobec s nou riesit. Obchod je bazar nieje to novy tovar.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ty si nový subjekt, že preberáš činnosť, nie je podsttané. Reklamáciu dorieši-nedorieši mama.
    pani má čas, ved zima je ešte pred nami....................

    zrusena zivnost a nedoriesena reklamacia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.