Zavrieť

Porady

MS Powerpoint

Zdravím. Mám Nokiu N95 a chcem vložiť video MPEG 4 z Nokie N95 do MS Powerpoint, prečo mi nechce vložiť dané video? a ešte sa chcem opýtať, ked dám napr. video vo formáte avi do Nokie N95, tak mi nechce otvoriť Real Player.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    No real player otvara len audio a video suborz pripony RM. a co sa tzka Powerpointu.. aky codec ma to video co chces vlozit??

    NIMBUS je offline (nepripojený) NIMBUS

    NIMBUS
    marco2233 Pozri príspevok
    No real player otvara len audio a video suborz pripony RM. a co sa tzka Powerpointu.. aky codec ma to video co chces vlozit??
    no v podstate je to MPEG4.... to chcem vložiť do prezentácie Power Point... nechce mi to vložiť. či zase musím konvertovať na iný formát....lebo neznášam konvertovanie.. a ináč existuje nejaký prehrávač na Nokiu N95, čo prehráva AVI formát?

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    nejde o format.. AVI... je dolezitejsie aky codec mas.. v N95 mas avi ci 3gp?? existuje viacero konvertorov skus cez nich prekonvertovat to video do mpeg a tak to vloz..

    NIMBUS je offline (nepripojený) NIMBUS

    NIMBUS
    marco2233 Pozri príspevok
    nejde o format.. AVI... je dolezitejsie aky codec mas.. v N95 mas avi ci 3gp?? existuje viacero konvertorov skus cez nich prekonvertovat to video do mpeg a tak to vloz..

    no mám AVI formát. a aj 3gp

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.