Zavrieť

Porady

Podnikanie s chovom zvierat

Dobry den
Mal by som zaujem podnikat s chovom vodnej hydiny, konkretne by sa jednalo o chov husi(250 kusov), chovane by boli cisto len na maso, ale predavat by som ich aspon v zaciatkoch chcel vylucne zive. Problemom je , ze neviem co k tomu presne potrebujem. Mam k dispozici pozemok o rozlohe 900 metrov stvorcovych, ktory je vzdialeny 200 m od rodinnych domov. Viem , ze v roku 2009 sa davala dotacia z ministerstva podohospodarstva na chov vodnej hydiny, len neviem ci tato dotacia stale plati? Dalej by ma zaujmalo , ze o aky druh zivnosti by slo, a ci by som mal narok na podporu v zaciatkoch podnikania( som na urade prace 3 mesiace).
Vopred DAKUJEM za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    skús si aj toto prečítať...je to teraz aktualizované...dotácia

    http://www.euroinfo.gov.sk/zijeme-v-...marom-501.html

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Vo vašom prípade budete podnikať ako súkromne hospodariaci roľník, registrujete sa na príslušnom obecnom úrade, nepodnikáte podľa živnostenského zákona.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Najlepšie sa pozrieť na www.land.gov.sk ale keď si hodíš mpsr.sk tak sa tam tiež dostaneš

    Podnikanie s chovom zvierat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.