Zavrieť

Porady

Blbý a blbejší.

Navrhujem po porade zábavnú tému - vyhlasujem súťaž o najblbejšieho šéfa-šéfku. Bez toho, že by sme konkrétne menovali našich šéfov, zasmejeme na ich "múdrch" výrokoch, príkazoch alebo nariadeniach.

Ešte to nemám domyslené, ako určíme víťaza, môžete niekto zbehlejší pomôcť.

Na zahriatie:
Moja šéfka mi odmieta preplatiť paragón za známky, zakúpené v novinovom stánku, lebo podľa nej sa mi nechcelo ísť na poštu, a ona prišla o DPH.
Nie je to až také smiešne, ale pridajte dačo aj Vy!
Čaute.
Usporiadat
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
zo známok DPH?? ftipné to žieňa
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

simako, ale ako budes vediet, ci je to naozaj výrok séfa, alebo "odkukaný" vtip?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Každý mesiac výrok : "Sprav mi tú DPH tak, aby sme neplatili nič."
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Som za, aj vtipné situácie známych beriem.... predpokladám, že odkukané vtipy z časopisov nikto nebude používať. To by bolo nefér.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Braňo
Každý mesiac výrok : "Sprav mi tú DPH tak, aby sme neplatili nič."
Braňo, ja to počúvam stále! Dokonca, ešte by mal byť aj odpočet, keď je viac na strane D, tak sa rozkričí, že tam musím mať chybu! Ja ho asi raz ZABIJEM!
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ondrejvla
Braňo, ja to počúvam stále! Dokonca, ešte by mal byť aj odpočet, keď je viac na strane D, tak sa rozkričí, že tam musím mať chybu! Ja ho asi raz ZABIJEM!
Vlasti, jasné, že len raz :p .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zabiť a zakopať
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Paula
Zabiť a zakopať
Pauli, to už je veľa roboty s jedným blbom
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Paula
Zabiť a zakopať
Pauli, vieš ako hlboko by som musela kopať!? Tak teda on mi za to nestojí! Alebo neviem, či stojí ?, to je ten s tým bločkom od Viagry!
Vieš koľko takých šéfov narástlo na Slovensku? Keď každý druhý, čo má živnostenský list, si myslí, že je aj podnikateľ s patentom na rozum! Len čo náš Patentový úrad?!
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Moj sef sa ma pytal, preco som tak dlho v praci, tak som mu na to, ze mi nesedia dodavatelia (zahranicni) o 20 korun. Vybral z penazenky dvacku a vitazne mi ju polozil na stol.
Inak mam samych uzasnych sefov, vobec sa na nich nemozem stazovat, len obcas sa im nejake skutocnosti dost tazko vysvetluju. Vazne som tam za tu, co vymysla problemy, o ktorych nevedeli a riesi im ich sposobom, ktoremu nerozumeju.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ale ako víťazne sa tvária! - aj napriek tomu, že nerozumejú!
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Ale ja ho nechcem prihlasit do sutaze, proste on za to nemoze, ze je podvojne uctovnictvo mimo jeho pochop (a myslim, ze takych je vacsina). Nieze nakoniec tu sutaz vyhra!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Vevey, s tou dvackou je to .... presne tak som si predstavovala príspevky na založenú tému.
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Musim dodat, ze som mu to pracne vysvetlila a tu dvacku vratila, takze si titul asi zasluzim ja. Mohla som byt o 20 korun bohatsia.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Dobrý nápad s tými výrokmi. Skúsim pridať.
Keď sme riešili nekonečnú tému čo s "mankom", tak šefka povedala s vážnou tvárou: Tak im tie mínusy budeme zrážať ! a dodala:A čo s plusmi, tie si môžu rozdeliť ?
V tej chvíli som mala pocit, že si delia moju výplatu.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

ondrejvla
to je ten s tým bločkom od Viagry!
To bola pre mňa bezkonkurenčná téma pri daňových priznaniach
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Vyborny napad s touto temou. Ja bohuzial zatial nemam ziaden prispevok, lebo moj sef je vcelku do pohody. Ale clovek nikdy nevie, mozno sa dockame.
Alebo ma osvieti a spomeniem si na nejaku haluz z predchadzajuceho zamestnania :O)
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Žeby som si písala sama o sebe, ako som "blbá a blbšia", keď čítam zákony a zakaždým si ho vysvetlím inak ? Prečo tie zákony nepíšu tak, aby sme im aj my "blbší" porozumeli na prvý, možno druhý krát . Alebo, že by som mala nejakú oficiálnu chorobu, že potrebujem všetko vysvetliť ako pre "blbého" polopatisticky a najlepšie 2x ???? Fakt mi to niekedy príliš dlho zapína. Ale daňové kontroly zatiaľ nenamietali na moje myslenie.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Mija bývalá riaditelka bola na sluzobke (mesto si uz nepamätám, ale bolo to nieco okolo 100km) vlastným autom. Cestou spät zabudla úplne uvolnit rucnú brzu a isla s tým az do BA. Jasné ze brzdové oblozenie bolo v tahu, trebalo to vymenit. Z moci pozície si to dala preplatit zamestnávatelovi ako poruchu pocas sluzobnej cesty.

Potialto by to bolo skoro OK, ved to spravila chytro. Lenze ona sa s tým potom este chválila na porade vedenia odboru. Ked si myslíte, ze zasiahla spravodlivost a náklady musela vrátit, mýlite sa, nic sa nestalo.

Darmo, stále platí: Co je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Keď píšeš chobot, o tom brzdovom obložení, som na tom rovnako. V práci mi menili brzdové obloženie na súkromnom vozidle. To že som cúvala na plný plyn, auto mi po ceste skapávalo mi vôbec nevadilo, až pred barákom /asi 10 km/ som chcela zatiahnuť ručnú brzdu, a ona mrška hore. Brzdové obloženie smrdelo ako zrolované tepichy.....no a muž ma pochválil , no a som šéfka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať